Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Pos Cihazı Arıza Bildirimi

Ziraat Bankası üye iş yerlerinde Ziraat Bankası pos cihazı yer almaktadır. Bu pos cihazları sayesinde hem iş yeri sahibi hem de müşteriler pratik ve güvenilir bir şekilde işlemlerini yapabilmektedir.

Pos cihazları temassız ve kartsız işlem seçeneklerini sunmaktadır. Böylece nakit bulundurmayan müşteriler işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Ziraat Bankası pos cihazları ile birlikte bütün gün içerisinde hesabınıza para aktarılması sağlanmaktadır. Diğer yandan iş yerinizde daha az nakit yer aldığı için güvenlik de sorun olmamaktadır.

Ziraat Bankası pos cihazlarında meydana gelen arızalar Ziraat Bankası teknik destek personeli tarafından giderilmektedir. Bunun için 0850 202 35 00 POS İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz. Ziraat Bankası teknik destek personeli istediğiniz saatte iş yerlerinize gelmektedir. Sorunun ne olduğunu çözmekte ve bu sayede pos cihazı sahiplerine bildirimde bulunmaktadır. Bütün bankalar için:

Bankaların POS Cihazı Arıza Bildirimi sayfasına bakabilirsiniz

 

Pos cihazlarında meydana gelen fiş sorunları veya elektrik arızalanmaları gibi sorunlar hemen o gün içerisinde onarılmaktadır. Diğer yandan meydana gelen arızalarda yeni pos cihazı temini yapılabilir.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 23 Şubat 2016 - 7:48:54

Benzer Konular

Yukarı Çık