Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Kobi Kredileri

Ziraat Bankası Türkiye’nin en eski bankalarından birisi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Ziraat Bankası aynı zamanda kobilere destek olarak önemli bir çalışmaya da imza atmıştır. Ziraat Bankası Kobi kredileri arasında birçok seçenek de yer almaktadır.

Borçlu cari hesap kredisi ile birlikte maksimum vadesi kullandırım tarihinden itibaren 12 ay olarak başlayan bir kredidir. BCH kredileri dönemlerinde ise çeşitli faiz değişimleri gerçekleşmektedir. Ziraat Bankası kobi kredileri ve diğer kredi oranlarının belirlenmesinde senelik olarak faiz değişmeleri de incelenmektedir.

Ziraat Bankası Kobi Kredileri Faiz Oranları

düşük faiz

düşük faiz

Faiz işlemleri ile birlikte bütün esnaflar özel krediler alabilmektedir. Ziraat Bankası kredileri ile birlikte her zaman kobiler ödemelerini yapabilir. Ziraat Bankası kobi hizmetleri ve diğer işlemleri ile faiz oranlarının düşürülmesi de söz konusudur.

Ziraat Bankası kredileri kobilere özel olarak sunulduğu için diğer kredilerle birlikte kullanılmaz. Bunun yanı sıra kredilerle birlikte kobilere kullanım kolaylığı sağlayan kredi kartları da oluşmaktadır. Kredi kartları kobiler için çok özel taksit seçeneklerini de içermektedir. Bu seçenekler sayesinde kobiler diledikleri zaman nakit alabilir.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 10 Ocak 2016 - 11:32:25

Benzer Konular

Yukarı Çık