Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Genel Müdürlük İletişim

Ülkemizdeki en önemli bankalardan biri olan Ziraat Bankası 20 Kasım 1863 yılından beri müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bankacılık alanında çok gelişmiş olan bu banka ile müşterileri arasında iletişimde bir o kadar önemli. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ile iletişim için hangi numarayı aramalısınız? Faks numarası nedir? Adresi neresidir? bunlara bir göz atalım. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü ile iletişime geçmek çok kolay. Bütün müşterilerinin memnuniyeti için Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü 7/24 müşterileri için açık.

İlgili: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini Arama

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünde Hangi İşlemler Yapılır?

  • Kredi Tahsis ve yönetimi hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Girişimciler için özel krediler hakkında bilgiler alabilirsiniz.
  • Kredi yapılandırılması hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Kredi politikaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Operasyonel işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Krediniz ve Kredi kartınız hakkında her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Telefon Numarası

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne 7/24 ulaşabilmeniz için telefon ile hizmet üst seviyede tutulmaktadır. Müşterilerinin her türlü kredi ve kredi kartı sorunu için hizmet veren Ziraat bankası, her dakika ve her saniye destek hatlarıyla birlikte hizmet vermektedir. Ziraat bankası Genel Müdürlüğünün telefon numarası ise; 0312 584 20 00 – 0312 455 65 00 bu iki numarada Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne bağlanmanızı ve hizmet almanızı sağlayacaktır.

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Adresi

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne telefon ile bağlanıp hizmet alabildiğiniz gibi, dilekçe işlemleri ve diğer finansal işlemleriniz için Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne posta ve kargo yollayabilirsiniz. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne, Ziraat bankası müşterilerinin gitmesi söz konusu olamaz. Burada yapılan işlemler, bankanın alt yapı işlemleridir. EFT, para yatırma, para çekme, kredi kartı alma, kredi kartı çekme vb. diğer finansal hizmetler ilk öncelikle Ziraat bankası şubelerinde yapılır ve arkasından Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne bilgisi gider. Burada işlemler daha üst seviyede tutulur.

İlgili: Ziraat Bankası’ nı Nasıl Şikayet Ederim?

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Fax Numarası

Ziraat Bankası Genel Müdürlüğünden fax ile de hizmet alabilirsiniz. Fax ile gönderdiğiniz dilekçeler, bankalara verdiğiniz kimlik fotokopileri ve diğer finansal işlemler için kullanılan kâğıtlar fax ile Ziraat Bankası Genel Müdürlüğüne gelip burada işleme alınır ve dosyalanır. Gelecekte yapacağınız finansal her işlemde bu dosya üzerinden sizlerin araştırılması gerçekleştirilir. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü fax numarası; 0312 424 0879‘dur bu numara ile genel müdürlüğe fax ile göndermeniz istenen her türlü bilgiyi gönderebilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 10 Kasım 2016 - 8:00:53

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. mustafa bilen dedi ki:

    geçenlerde yazmıştım ama cevap gelmedi tekrar yazıyorum bu yaptığınız haksızlık vatandaşı düşünmemektir promosyon dediniz ve 2000 tl üzeri olanlar 450 dediniz ama benim 200 tl icram olduğu için bankaya 1973 tl yatmış bu nedenle 375 tl promosyon yatırmışlar S.G.K dan maaş göstergemi aldım bursa uluyol şübesine gittim maaş bodromu gösterdim ama hayır olmaz dediler biz bankaya yatan paraya bakarız dediler peki dedim üç ay sonra icram bitiyor o zaman sözleşme imzalasaydım 450 olacktı bu haksızlık değilmi bu kamu bankası ya özel bankalar ne yapıyor ALLAH bilir yazık adelet buysa çok yaık

Yukarı Çık