Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası EFT ve Havale Saatleri 2016

Ziraat Bankası hesabınız üzerinden çeşitli hesaplara ve Ziraat Bankası hesap numaralarına para gönderebilirsiniz. Bu sayede günün her anında işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve güvenli eft ve havalenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ziraat Bankası IBAN numarası üzerinden çeşitli hesaplara eft ve havale yapabilmek için bazı saatlere dikkat etmek gerekir. Bunun için mobil ve internet bankacılığı da kullanılabilir. Ziraat Bankası şubelerine gitmeden bu şekilde para aktarımında bulunabilirsiniz.

Öncelikli olarak EFT yapmak isteyen kişilerin 09.00 – 17.00 saatleri arasında para gönderiminde bulunması mümkündür.

Bu saatler dışında eft yapan kişilerin işlemleri ertesi güne sarkmaktadır. Havale yapmak isteyen kişiler ise işlemlerini günün her anında otomatik olarak yapabilir.

Havale ve EFT işlemlerinde genel olarak mobil hizmetler kullanılabilmektedir. Cep telefonunuza Ziraat Bankası uygulamasını indirdiğinizde istediğiniz hesaba ücretsiz bir şekilde para gönderebilirsiniz.

Bu işlemi internet bankacılığı sayesinde de yapmak mümkündür. Şifreniz ile birlikte dilediğiniz hesaba tek tuşla para gönderebilirsiniz. Bu yöntemi istemeyen kişiler bankamatiklerden de para gönderebilir.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 23 Şubat 2016 - 11:30:38

Benzer Konular

Yukarı Çık