Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Digitürk Kampanyası

Ziraat Bankası Digitürk kampanyasından nasıl faydalanılır? Kampanya hakkında detaylı bilgiler yazımızda: Bankaların sadece ihtiyaç kredilerinde, araç kredilerinde, ev kredilerin de özel kampanyalar uygulamamaktadır. Bazı bankalar değişik ihtiyaçlarımızı giderebileceğimiz kampanyalar da sunmaktadır. Hatta müşteri olduğumuz bankaların bize uygun kampanyalarından yararlanabiliriz. Sonuçta bankalar da müşteri portföyünü ve memnuniyetini düşünmek zorunda. Hangi banka insanlara daha iyi hizmet veriyorsa, tabi ki herkes o banka ile çalışmak isteyecektir. Hatta bazı bankalar sadece çalışan müşteri  için değil bir çok emekli müşteri içinde  kredi kampanyaları veya değişik kampanyalar düzenlemektedir. Emekliler cazip krediler, kredi kartları, maaşını bankasına taşıyan emekliler ekstra para gibi kampanyalar mevcut. Bazı bankalarda maaşının 10 katı kadar krediler bile verilmektedir. Sonuçta garanti bir gelirleri olan kişiler.

Bu günlerde de Ziraat Bankasının Digitürk kampanyası var. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan her emekli ayda 19.99 TL digitürk keyfi.

Ziraat Digitürk Kampanya

Ziraat Digitürk Kampanya

24 ay taahüt veren her emekli yararlanabilecek. 6 belgesel kanalı (iz tv,Discovey Channel, Animal Planet, History Nat, Geo Wild, National Geographic Channel) 5 film kanalı (Moviemax, Stars, Moviemax Famly, Moviemax Comedy, Moviemax Action, Moviemax Turk) 4 spor kanalı (Lig tv, BJK tv, GS tv, Euro Spot) 1 yaşam kanalı ( Turkmax Gurme) gibi kanaları seyredebilirsiniz.

Kampanya dahilinde ola emekli müşterilerine aktivasyon ücreti olarak bir defalığına 30 TL kesilmektedir. 39.99TL olan digitürk paketi 24 aylığına 19.99 TL gibi bir avantajla verilmektedir. Hem de kurulumla ilgili hiç bir ödeme alınmamaktadır..

Bu kampanya ya 3 Kasım 2016 yılına kadar başvurabilirsiniz.

Size en yakın Ziraat Bankasına başvurabilir yada 0850 360 04 02 ve 0850 360 04 08 numaralı müşteri hizmetlerini de arayarak digitürk kampanyasından yararlanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Hemen kurulumla ilgili olarak sizden belirli bir tarih alarak digitürk kurmak için adresine geleceklerdir. Başka  yerlerden bağlatacağınız digitürkalımlarınız 39.90 TL dir. Bu kampanya sayesinde 20 TL Kar ile seyredeceksiniz. Hemde verdiğiniz taahhüt ile iki sene digitürk kullanımınız olacaktır.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 6 Nisan 2016 - 8:35:31

Benzer Konular

Yukarı Çık