Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Hesaplama

Bir ülke için en önemli yatırım, konumunun verdiği özelliklere göre en çok üretim yapabilecek ürünleri üzerine yapmasıdır. Bazı ülkeler petrol bakımından zengindir ve bunu geliştirecek yatırımlar yapmak o ülke için en büyük gelir sağlar. Bizim ülkemiz için de en önemli yatırım tarım olmalıdır. Çünkü konumumuz bakımdan çok şanslı bir ülkeyiz. Üç tarafımızın denizlerle çevrili olması ve tropikal kuşağına yakın olmamız bize tarımın her çeşidini yetiştirmemizi sağlamaktadır. Bu yüzden de bir çok ülke bizim ülkemizin bize getirdiği avantajlara özenmektedir. Devlet her konuda çiftçiyi destekleyici projeler düzenlemektedir. Bunun yanında ülkemizdeki bir çok bankada bu konuda yardımcı olmaktadır.

Özellikle bu konuda uzman olan ve bu konu hakkında her zaman çiftçinin yanında olan banka Ziraat Bankasıdır. Tamamen çiftçinin gelirlerine göre düzenlenen bir kredi sistemi geliştirmiştir. Bu nedenle kredi ödemeleri çiftçiler için ilk tercih edilen sıradadır.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi

Sözleşmeli üretim kredileri, taksitli tarım kredileri, hatta nakliye aracı kredileri bile sunmaktadır. Sözleşmeli üretim kredisinde, ürününüzü alarak veya bir alıcı bularak sizi garanti alarak ve üretiminizi düzenli bir şekilde yapmanızı sağlayarak vermiş olduğu bir kredidir. Taksitli tarım kredisi ise, finansman tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, 3 6 12 aylık periyotlarla ödeyebileceğiniz bir kredidir. Böylelikle yetiştirmek istediğiniz ürününüzü mali sıkıntı çekmeden yetiştirmenizi sağlayarak ve cazip ödeme planlarını oluşturarak sunulan bir kredi. Nakliye aracı kredi ise, ürününüzü göndermek istediğiniz her nokta için size araç kiralamanız için vermiş olduğu bir kredidir. Bu kredi ödemeleriniz de yine sizin istediğiniz üzerine düzenlenen 1 – 3 – 6 – 12 aylıklı ödeme seçenekleri de mevcut.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Faiz Oranları

Özellikle 01 01 2016 yılında itibaren kredilerin faiz oranları çok düşürülmüştür. Yaptığınız üretime göre değişik kredi miktarlarına uygulanacak faiz ve taksit ödemeleri, çiftçi için büyük avantaj olmuştur. 100 Bin TL ye kadar çekebileceğiniz düşük faizli kredi sayesinde üretiminiz sekteye uğratmadan üretiminizi yaparak ve sizin istediğiniz ödeme planlarınız ile çekebiliyorsunuz. Bu konuyla ilgili tüm  soruların cevabını size en yakın Ziraat Bankasından yada 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Ziraat Bank, Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 7 Nisan 2016 - 8:40:54

Benzer Konular

Yukarı Çık