Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2016

Türkiye’nin bankası olan Ziraat Bankası, geleneksel hale gelen bayram kredilerine bu sene de devam ediyor. 2016 yılı için özel olarak hazırlanan bayram kredisi, tüketici kredileri ana başlığı altında dönemsel krediler bölümünde yakında ilan edilecek. Ziraat Bankası, bütün sene boyunca verdiği kredilerde olduğu gibi yine en uygun şekilde ödenebilen bir kredi imkanı ile adından söz ettiriyor. Türkiye’nin en güvenilir bankası olan Ziraat Bankası özellikle emeklilere ve öğrencilere verdiği destek ile birlikte ne kadar önemli bir banka olduğunu gösteriyor. Ziraat Bankası bayram kredisi de bu bakış açısıyla hazırlandı. Ziraat Bankası bayram kredisi, artan Ramazan Bayramı ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde bayram geçirmeniz için çeşitli avantajlar içeriyor. Kredi sayesinde siz de bütün masrafların altından kalkabilirsiniz.

2016 Ziraat Bankası Ramazan Bayramı Kredisi

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2016

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2016

Ziraat Bankası bayram kredisi 2016 yılı verilerine göre yeniden hazırlandı. Bütün Müslüman aleminin en önemli günlerinden ve aylarından birisi olan bu dönemlerde, sevdiklerinizle birlikte olmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için Ziraat Bankası sizin yanınızda. Bu kredi ile birlikte uzaklarda olan yakınlarınıza gidebilir ve aynı zamanda ileriye dönük olarak kredi kullanımında da bulunabilirsiniz. Yani bu kredi sayesinde hem borçlarınızı kapatabilir hem de tatil kredisi olarak bu nakit desteğinden yararlanabilirsiniz. Limitlerinin de başvur yöntemlerinin değişmesi ile birlikte farklı bir kredi olan Bayram Kredisi fırsatlarından yararlanmak için acele edin.

Ziraat Bankası bayram kredisi 2016 yılı içerisinde sizlere özel olarak sunuluyor. 3 aydan başlayan vade seçenekleri aynı zamanda 36 aya kadar çıkabiliyor. Bu dönem içerisinde 30 bin TL’lik üst limitli kredilerinizi alabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz. İsteyen kişiler 5 bin TL’lik mini krediden de yararlanabilmektedir. Bu mini kredi ile birlikte sadece Ramazan ayı içerisinde gerekli olabilecek bir nakit desteği alabilirsiniz.

Ziraat Bankası bayram kredisi 2016 yılında sizlere internet üzerinden başvuru imkanı da sunuyor. Ziraat Bankası bayram kredilerine ister Ziraat Bankası cep şubesi isterseniz de Ziraat Bankası internet şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru yöntemlerinin hepsi ücretsizdir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 8:00:06

Benzer Konular

Yukarı Çık