Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ziraat Bankası Acil Para

Ziraat bankası müşterisi seniz ve acil paraya ihtiyacınız var ise; öncelikle kredi kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans işlemin de taksit imkânından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer Ziraat bankasında mevduat hesabınız var ve vade süreniz dolmadı ise mevduat hesap avansı da alabilirsiniz.

Hatta eğer maaşınızı Ziraat bankasından alıyorsanız. Ziraat bankası maaş avans hesap başvurusu yapabilir ve ardından ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz. Maaş avans hesabında kullanabileceğiniz para limiti 1.200 TL olarak belirlenmiştir.

Varsayalım ki bu yukarı da sıraladıklarımızın hiç biri size uymuyor ya da ihtiyacınız olan parayı limitiniz karşılamıyorsa. Ziraat bankası ihtiyaç kredi başvurusu yaparak 3 ila 36 aya varan vadeler ile 3 bin TL ile 20 bin TL kredinizi alarak ödeme tablosu doğrultusunda bankaya geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Cepteteb den Acil Para Ücretsiz Kredi

Acil Para Lazım

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Buraya

Ziraat bankası acil para için üst metinde belirttiğimiz basamaklardan herhangi birini uygulayabilir ve paranızı alarak tüm ihtiyaçlarınızı yormadan yorulmadan beklemeden ve de bekletmeden rahatlıkla karşılayabilir ve sıkıntılarınızdan anında kurtulabilirsiniz.

Kategori: Diğer, Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 8 Aralık 2015 - 12:30:10
Etiketler:

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ramazan dedi ki:

    Büyük bir miktarda acil kredi lazım. Ziraat Bankası acilen bu durumda bana yardımcı olur mu? Yoksa kredi vermek için çok bekletir mi?

Yukarı Çık