Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yurtdışında Ev Almak İçin Kredi

Türkiye de konut kredisi ile ev alabilme imkanları ve şartlarını biliyorsunuz. Yurtdışında ev almak için kredi şartları ve yollarından bahsedeceğiz makalemizde sizlere. İlk sistem müşterilerine özel konut projesi sunan banklar var. Eğer yurtdışında yaşıyor fakat Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz kredinizi Türkiye den alıp evinizi yurtdışından alabilirsiniz.

Eğer bu durum da iseniz bu hizmeti veren herhangi bir banka ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru aşamasında sizden yurtdışında çalıştığınız işinize dair gelir belgesi, pasaport, nüfus cüzdanı, yurtdışı ikametgâh adresi gibi ek evraklar talep edilebilir.

Yurtdışında Konut Kredisi

Hatta yurtdışında konut sahibi olmak daha kolay. Yaptığımız araştırmalar da İngiltere de kira ödemek yerine herkesin konut kredisi aldığın öğrendik. Konut kredileri vade tutarları da Türkiye’de ki kadar az değil yani 120 ay, 240 ay gibi vadeler yerine 25 yıl, 35 yıl vade imkânları sunuyorlar.

Yurtdışından ev almak için kredi sistemi üst metinde ki gibidir. Hemen hemen her ülke de Mortgage kredisi tüketiciye sunulmaktadır.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 17 Aralık 2015 - 5:32:49

Benzer Konular

Yukarı Çık