Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yılbaşında Yurt Dışı Alışverişlerinize 30 TL World Puan

Yeni yıla günler kala bankaların sunduğu birbirinden avantajlı fırsatlar devam ediyor. Bu kampanyalara eklenen bir yenisi de World kredi kartı tarafından müşterilerine sunuldu. Yurtdışından yapacağınız alışverişlerde 30 TL Worldpuan kazanabilme fırsatı sizleri bekliyor. Bu kampanya ile World kredi kartınızı kullanarak yurtdışından 3 kere 10 TL veya üzeri bir harcama yaptığınızda 30 TL World puan kazandırıyor. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için yapı kredi World kredi kartınızın olması gerekmektedir.

Yapı Kredi World

Yapı Kredi World

Diğer kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerde World puan kazanma şansınız olmamaktadır. Bunun dışında TL card ile yaptığınız alışverişlerinizde kampanyaya dahil edilmemiştir. Peki kampanyaya katılmak istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? Kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kaydınızın bulunması gerekmektedir.

Kayıt olduktan sonra yurtdışı harcamalarınızda 3 defa en az 150 TL’lik alışveriş yapmanız gerekli olmaktadır. Kampanyaya katılmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonlarınızdan kayıt mesajı göndermeniz gerekiyor. Telefonununuz mesaj alanına YILBASI yazıp bir boşluk bırakarak harcama yapacağınız kredi kartı numarasını 4455’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajı doğrultusunda alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Kampanya süresi 15 Aralık 2015 tarihinde başlayıp 4 Ocak 2016 tarihine kadar sürecektir. Kampanyaya yurtdışından da katılabilme şansınız bulunuyor. Yurt dışından kampanyaya katılmak için mesajınızı +05327524434’ e mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesaj ücreti standart olarak 0,65 TL dir.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 28 Aralık 2015 - 9:53:23

Benzer Konular

Yukarı Çık