Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Worldcard Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Yapı Kredi Worldcard ile birlikte Türkiye’nin her yerinde çok özel indirimlerden ve kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Worldcard bu sayede en uygun seçenekleri içeren ve özel kampanyalar sağlayan ürünlerini sevdikleriniz için kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Yapı Kredi’nin en yeni kampanyası Boyner mağazalarında geçerli olan kampanyadır. 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle düzenlenen bu kampanyalarda birçok markanın kozmetik ürünlerinde çanta, giyim, optik ve diğer alışverişlerinde %50’ye varan indirimler Yapı Kredi Worldcard ile sağlanmaktadır.

Ayrıca her 150 TL ve üzeri alışverişte bunlara ek olarak yüzde 10’luk bir indirimden de yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en seçkin mağazalarında geçerli olan ve sevgililer günü için özel anlaşmada bulunan Yapı Kredi Worldcard, beşinci 100 TL’lik alışverişlerinizden sonra anında 50 TL’lik indirim sağlamaktadır. Bu alışverişlerden sonra elde ettiğiniz indirimlerinizi isterseniz anında harcayabilir isterseniz de biriktirebilirsiniz.

Biriktirdikten sonra puanlarınızla alışveriş yapabilir ve harcamalarınızı bedavaya getirebilirsiniz. Siz de bu indirimlerden yararlanmak için Yapı Kredi internet sitesini takip edin.

 

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 6 Şubat 2016 - 11:11:08

Benzer Konular

Yukarı Çık