Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Worldcard OPET Kampanyası

Günümüzde kredi kartı kullanmayan yok denecek kadar az. Kullandığımız kredi kartının ihtiyacımız dahilinde olması bizim için daha avantajlı olur. Çünkü bizim harcamalarımız daha çok hangi alanda ise, o ihtiyacımızı karşılamamızda kolaylıklar sağlaması gerekir. Her bankanın değişik sektörlerle anlaşmalı bir çok sunmuş olduğu kredi kartları vardır. Bizim ihtiyacımız en çok ulaşım için kullanıyorsak, hava ve kara taşıtları için avantajlı seçenekler sunan bir kart olması gerekir. Örneğin, uçak yolculuğu çok fazla yapıyoruz, bunun için uçak biletlerinde indirimler sağlayan veya kullanabileceğimiz mil paralar oluşturan kartları kullanmak bizim için daha avantajlı olur.

worldcard opet

worldcard opet

En çok gıda için kullanıyoruz, gıda sektörlerinde olan alışveriş merkezlerinde anlaşmalı kartları kullanmamız gerekmektedir. Kredi kartınızı limiti yüksek dediğimiz, eşyalardan beyaz eşya veya mobilya alımlarınız için kullanıyorsanız da, bunun için anlaşmalı mağazalardan alabileceğiniz avantajlı kartları kullanmanız sizin daha faydalı olacaktır.  Aracınız var ve benzin alışverişlerinde kampanyalar düzenleyen kartları kullanmamız daha yararlı olabilir.

Yapı Kredi Worldcard OPET Kampanyası Detayı

Bu kart için Yapı kredinin sunmuş olduğu Worldcard opet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt yada otogaz alımlarınızda yakıt puanlar kazanabileceğiniz bir kart. Opetlerden  aylık 2.000 TL lik harcamalarınız da %1.5 . 2.000 TL üzeri yapacağınız harcamalarınız da ise, %3 kadar yakıt puanları kazanabilirsiniz.

Ayrıca Opet Worldcardınızla yapacağınız tüm harcamalarınız da buna dahildir. Zaten aylık akaryakıt harcamalarınız var ise, neden daha avantajlı bir şekilde almayasınız ki? Özellikle kişisel olmayabilir ama ticari araçlar aylık bu limiti fazlasıyla doldurmakta. Bu gibi avantajlarından kredi kartınızdan yararlanabilirsiniz.

OPET WORLDCARD BAŞVURUSU

Opet Worldcard hemen başvurmak isterseniz, cep telefonunuzdan OPET yazıp boşluk bırakarak, TC kimlik numaranızı da yazıp 4421 sms gönderebilirsiniz. Hemen iletişim bilgilerinize kredi kartınızla ilgili onay bilgisi iletilecektir. Size en yakın Yapı Kredi şubelerine gidip anında başvuruda bulunabilirsiniz. Opet Worldcard ile merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını 444 0 448 yada 0850 222 0 448 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 4 Mayıs 2016 - 8:45:37

Benzer Konular

Yukarı Çık