Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi World Karta için başvuru yapmış iseniz bunun sonucu halen size gelmemiş ise telaşlanmayın. Yapı Kredi cepten sorgulama ile artık herşey çok kolay. Hemen cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek başvuru yaptığınız kredi kartı tipini yazın ve bir boşluk bırakarak vatandaşlık numaranızı eksizsiz bir şekilde yazın ardından da 4407′ ya kısa mesaj olarak gönderin. Başvuru sonucunuz kısa bir süre içerisinde sizlere gelecektir.

Yapı Kredi’nin hepimizin yıllardır aşina olduğu, fırsatlar sunmaya doymayan Worldcard’ını pek çok insan kullanmakta. Fakat halen kullanmayan ve kullanmak isteyen insanlar nasıl başvurabilir?

Yapı Kredi hesabınız varsa internet bankacılığına üye olarak World kredi kartı için online başvuru yapmanız mümkün. Başvurunuzu yaptıktan sonra sıra başvuru sonucunu öğrenmeye geliyor. Bunun için 2 yol var:

* İnternet Şubesi Kredi Kartları Menüsünden

Tüm kredi kartı başvurularınızın değerlendirme sürecini buradan takip edebilirsiniz ve başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Sorgulamada son 6 aylık bilgiler ve sadece ilk kart başvurularını görebilirsiniz.

Eğer kart başvurunuz reddedilirse “Red Nedeni” kolonundaki linke tıklayarak red bilgilerini de görmeniz mümkün.

* SMS ile Sorgulama

İstediğiniz kartın başvurusunu sorgulamak için tek bir SMS göndermeniz yeterli. Worldcard sorgusu için WORLD (boşluk) T.C. Kimlik Numarası yazarak 4407’ye yollayabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi aşağıdaki kart tiplerinin de bu yolla sorgusunu yapabilmenizi sağlamakta:

* WORLD

* GOLD

* PLATINUM

* ADIOS

* ADIOSPRM

* PLAY

* TAKSITCI

* CRYSTAL

* KOCAILEM

* FB

* FBGOLD

* FBPLATINUM

* OPET

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 20 Ocak 2016 - 10:53:24

Benzer Konular

Yukarı Çık