Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Yapı Kredi Worldcard kredi kartı, sunduğu onlarca fırsat ve kampanya ile tüketicilere birçok avantaj sunuyor. Mobilya ve dekorasyondan giyime, iletişim ve teknolojiden e-ticarete, turizm ve seyahatten otomotive kadar geniş bir sektör yelpazesi ile tüm alışverişlerinizde fırsat dolu bir kart vaat eden Yapı Kredi, “Türkiye’nin en bonkör kartı” olarak tanıttığı World kredi kartı ile ülkenin dört bir yanından tüketiciye hitap ediyor. Aynı zamanda Türkiye’nin paro özellikli tek kredi kartı olma özelliğine sahip olan Worldcard‘ın avantajlı dünyasına katılmak için birçok sebebiniz var.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvuru Kanalları

Kredi kartı başvurularınızı Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren 1000’e yakın Yapı Kredi şubesinden birinde yapabilirsiniz. Şubeye kadar yorulmak istemiyorsanız; World kredi kartı başvurularınızı internet bankacılığı, mobil bankacılık kanalları ile de yapabilirsiniz.

 -İnternetten Başvuru 

  • World Kart anasayfada sağ üst köşede yer alan “hemen başvur” bağlantısına tıklayarak online kredi kartı başvurusu/ hemen başvur adımlarını takip ederek yapabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun. Başvurunuzu tamamladıktan sonra kartınızın durumunu merak ediyorsanız, yine aynı adımları takip ederek online kredi kartı başvurusu/başvurum nerede adımlarından kontrol edebilirsiniz.

       -SMS ile Başvuru 

  • Artık yalnızca cep telefonunuzu kullanarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz. World Kart’ın avantajlarla dolu dünyasına dahil olmak istiyorsanız; cep telefonunuzdan WORLD WEB (boşluk) T.C kimlik numaranızı 4421’e SMS atmanız yeterli. Artık kartınızı almak için bile bankaya gitmeniz gerekmiyor. SMS ile yaptığınız başvurunun onaylanmasının ardından banka yetkilileri evinize gelerek kartınızı teslim eder ve bireysel bankacılık sözleşmenizi ayağınıza getirir.

   -Telefon Bankacılığı ile Başvuru 

  • Telefonunuzdan 444 0 444 Yapı Kredi telefon numarasını arayarak telefon bankacılığı ile World Kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz numarayı arayarak önce 5, daha sonra 2 ‘yi tuşlayarak kredi kartı başvurunuzu sesli yanıt sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra başvurularınızı takip etmek için Worldcard anasayfadan “hemen başvur” sayfasından başvuru takip bağlantısına tıklayabilirsiniz. World Kredi kartı başvurusunu SMS ile yaptıysanız, başvurunuzu takip etmek için World (boşluk) T.C kimlik numaranızı 4407’e göndererek başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 2 Kasım 2016 - 8:26:57

Benzer Konular

Yukarı Çık