Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Worlcard Yılbaşı Kampanyası

Yapı Kredi Worldcard bu yılbaşında da birbirinden özel kampanyalar hazırlamış durumda. Bu kampanyalar sayesinde yeni yıla mutlu bir şekilde girebilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yılbaşı ürünleri sayesinde geri kalan dönemlerde de çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Bu ürünlerde yer alan ve genel olarak bulunan kampanyalarda gerekli indirimlerin sağlanması da söz konusu olabilmektedir. 1-31 Aralık tarihleri arasında Yapı Kredi Worldcard üye işyerlerinde yapacağınız kampanyalar ile birlikte 20 Alfa Romeo’dan birisine sahip olabilir ve bu çekilişlere dahil olabilirsiniz. Bununla birlikte yeni seyahat uygulamasını yılbaşına kadar indirdiğinizde size özel fırsatlar ile birlikte en uygun tatil avantajlarının sahibi olabilirsiniz.

Bu ürünlerde genel olarak verilen avantajlı paketler sayesinde bütün araçlarınızı hızlı bir şekilde değerlendirebilir ve elinizde bulunan özel ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Akaryakıt seçeneklerinde de en iyi ürünleri alabilir ve bu şekilde belirtilen kampanyalardan birisine sahip olabilirsiniz. Hepsiburada.com üzerinden yapılan alışverişlerinizde de  25 TL hediye çeki kazanma şansına sahip olabilir ve bu hediye puanlarınızı yeni yıl döneminde kullanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 13 Aralık 2015 - 4:37:59

Benzer Konular

Yukarı Çık