Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi TL Card Hesap No Nerde Yazar

Yapı Kredi TL kartı sizlere pek çok alanda avantaj sağlamaktadır. Bu kartınızın üzerinde yer alan bilgiler de sadece size özel olarak Yapı Kredi tarafından verilmektedir. Yapı Kredi TL kartı ile birlikte pek çok alanda kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Bu kart üzerinde yer alan adınız ve soyadınızın yanı sıra son kullanma tarihi ile birlikte TL kartınızı kullanabileceksiniz.

Yapı Kredi TL kartı, sizlere pek çok alanda alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Yapı Kredi TLcard ile birlikte tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. işyerinde para taşıma zorunluluğunda kalmazsanız. Bunun yanı sıra  TLcard’ınız ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında VISA ya da Maestro amblemini gördüğünüz tüm iş yerlerinde alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

yapı kredi tl card

yapı kredi tl card

Yapı Kredi TL card sizlere puan kazanma imkanı da sunmaktadır. Yapı Kredi TL Card  ile birlikte World Üye İşyerleri’nden yapacağınız alışverişlerden ve Yapı Kredi ATM’lerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinden her zaman puan kazanabilirsiniz. Yapı Kredi TL card üzerinden kazandığınız puanları, TL card’ınız üzerinden alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bunun yanında  Yapı Kredi kredi kartınız ile birlikte 250.000’den daha fazla olan World Üye İşyeri’nde para yerine harcama yapabilirsiniz. Yapı Kredi TL kartı üzerinden kazandığınız her 2 puan üye işyerlerinde 1 Kuruş değerinde olmaktadır. Buna göre örneğin 10 TL değerindeki bir ürünü Yapı Kredi TL kart ile birlikte 2.000 puan kullanarak satın alabilirsiniz.

Yapı Kredi TL kart, internet üzerinden güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapmanızı da sağlar. BKM Express ile anlaşmalı olan Yapı Kredi TL kart, kart bilgilerinizi girmeden kolay alışveriş yapma imkanını sizlere sunmaktadır. Bu hizmet ile birlikte Yapı Kredi kredi kartını veya banka kartınızı ve sanal kartlarınızı kullanabilirsiniz. Yapı Kredi TL kart ile anlaşmalı olan BKM Express sayesinde kartınızı yanınızda taşımanıza da gerek kalmaz. Böylece kart bilgilerinizi ezberlemenize gerek kalmadan hızlı ve güvenli işlem yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Kartınızın üzerinde yazan 16 haneli numara, sizlerin hesap numarası olarak kullanabileceğiniz numaradır. Arka kısımda da CV2 numarası hesap numaranıza özel olarak verilmektedir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 26 Haziran 2016 - 1:58:01

Benzer Konular

Yukarı Çık