Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Seyahat Hattı

Hepimiz günümüz şartlarında çok yoğun tempolarda çalışıyoruz:Zaman bulduğumuzda ise küçük molalar vererek kendimizi ödüllendiriyoruz.

Düşünün ki bir kredi kartınız var,yaptığınız harcamalardan seyahatleriniz için puan toplayabiliyorsınuz.Hiç puanınız yoksa avans puan toplayabiliyorsunuz.Hatta sizin için özel tatil yerleri önererek,kişiye özel hizmette alabiliyorsunuz.Tüm rezervasyon ve ulaşım planlamalarınızı kartınızla yaparken de size özel taksit fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.Bu harcamalarınızdan kazandığınız puanları eğer seyahatlerinizde kullanırsanız dahada değerleniyor.

Eğer yurtdışında bir tatil planlıyorsanız,yurtdışında da en büyük yardımcınız olacak.Nasıl mı?Tüm dünyadaki otel ve restoranlarda size özel ekstra indirimleriniz olacak.Yurtdışında ki alışverişleriniz de ekstra taksit ve daha fazla puan toplayabileceksiniz.Puanlarınızı kullanarak aldığınız uçak biletlerinde alan vergisi için de ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak.Alan vergisini de puanlarınızla kolaylıkla ödeyebileceksiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı Telefon Numarası

Size unutamayacağınız tatil fırsatları yaşatabilecek bu kart Adios/AdiosPremium Kart-Yapı Kredi seyahat hattı.Adios Kart,aynı zamanda Word Kartın sunduğu tüm hizmetleri size sunarken,444 0 444’ü arayıp 5’i tuşlayarak Yapı Kredi Seyahat Hattı hizmetini de sunar.

Yapı Kredi Seyahat Hattı Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Seyahat Hattına Haftaiçi 09-22,haftasonu cumartesi günü 09-14 saatlerine ulaşarak hizmet alabilirsiniz.Böylece unutamayacağınız tatillerinizi,size özel avantajlı taksitler ve topladığınız puanlarla daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 7:31:03

Benzer Konular

Yukarı Çık