Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Pos Cihazı Arıza Bildirimi

Yapı Kredi üye iş yerlerine kendi pos cihazlarını göndermektedir. Bu pos cihazları üzerinden çeşitli kart işlemleri yapabilirsiniz. Güvenli şifre sistemi ile birlikte müşterilerinin de güvenliğini sağlayan Yapı Kredi pos cihazları fiş saklama özelliği sayesinde mali açıdan rahat bir dönem geçirmenizi sağlar. Yapı Kredi pos cihazlarında kartsız ve temassız işlem de yapılabilmektedir. Yapı Kredi pos cihazlarının arızalanması durumunda ise Yapı Kredi özel pos ekibinden destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Cihazı Destek Hattı

444 0448’i arayarak 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Günün her anında yapılan hata bildirme durumu sayesinde işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Yapı Kredi pos cihazı arıza bildiriminde genel olarak işlemler bir randevu sırasına alınmaktadır. İstenilen gün ve saatte Yapı Kredi tarafından gönderilen ekipler işlemleri hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Türkiye’nin her yerinde Yapı Kredi pos cihazları kullanılabilmektedir. Bu sayede kolay ve hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Pos cihazının kodu arıza bildiriminde yetkililere bildirilir. İşlem durumuna göre ise ücret alımı yapılır. Garanti kapsamında olan arızalardan bir ücret talep edilmez.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 23 Mart 2016 - 10:02:14

Benzer Konular

Yukarı Çık