Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Nuvo Müşteri Hizmetleri

Ülkemizde milyonlarca kişi bankalarla çalışmaktadır. Gerek yatırım yaparak, kredi kartı kullanarak, kredi çekerek veya kredi kartlarını kullanarak. Özellikle bankalar çağımızın artık her şeyde kullanılan teknolojiyi sonuna kadar hizmetlerinde kullanmaktadır. Artık kimse bankalara gidip rutin işlemlerini veya kredi başvurularını yapmalarına gerek yok. Kullanmış olduğumuz akıllı telefonlarımızdan veya bilgisayarlarımızdan tüm işlemlerinizi yapabiliyoruz. Tüm kredi başvurularımızı oturduğumuz yerden bulunup, anında onaylanıp onaylanmadığını da öğrenebiliyoruz. Hatta onaylanan kredimizi anında hesabımıza geçirip hemen kullanabiliyoruz.

Yapı Kredi NUVO İnternet Bankacılığı

yapı kredi nuvo

yapı kredi nuvo

Telefon bankacılığıyla ve bilgisayar bankacılığı sayesinde istediğimiz saate ve istediğimiz yerden tüm işlemlerimizi gerçekleştirerek, günlük rutin işlemimizi de aksatmadan yapabiliyoruz.  Bir çok bankanın değişik bankacılık hizmetleri vardır. Her banka her gün müşterilerine daha fazla hizmet verebilmek için yeni gelişimler getirmektedir. Hatta bu konuda birbirleriyle yarışmaktadırlar adeta. Bu konuda en iyi gelişimler gösteren bankalarında her zaman müşteri portföyleri çok yüksektir. Çünkü insanlar işlerini kolaylaştıran, hizmetlerinde son derece memnun olduğu bankalarla çalışmak ister.

Yapı Kredi Nuvo Mobil- Telefon Bankacılığı

Bunlardan biri Yapı Kredi Nuvo. Şubeye gitmeye gerek kalmadan tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı webten, cepten veya bilgisayarından ücretsiz olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Havale veya EFT gibi işlemlerinizde hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz. Birikimlerinizin en iyi vadeli mevduat hesabıyla değerlendirebilirsiniz. Tüm Word avantajlarına Word Gold yada Play kart avantajlarına sahip olursunuz. Yapı Kredi Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu çok güzel bir uygulamadır. En güzel yani ise yaptığınız tüm işlemlerinizin ücretsiz olması. Çünkü çoğu banka özellikle Havale ve EFT işlemlerimiz için mutlaka para alınmaktadır. Nuva uygulamasını peki nasıl kullanabiliriz derseniz? İOS işletim sistemli cihazlar için, APP Store den Android işletim sistemli cep cihazlar için ise, google play dan www.nuvo.com.tr ve yukle.nuvo.com.tr den kolaylıkla cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yapı Kredi NUVO İletişim- Telefon Numarası

Yada 0850 222 05 55 numaralı nuva çağrı merkezi kanalıyla yada nuvo.com.tr üzerinden QR kodunu kullanarak ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 5 Mayıs 2016 - 8:20:52

Benzer Konular

Yukarı Çık