Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması

Yapı Kredi, Türkiye’ye birçok yeniliği ilk kez getiren bankalar arasında gelmektedir. Kredi kartı, kredi, mobil ve cep bankacılığı gibi hizmetleri ilk kez uygulayan Yapı Kredi Bankası, mobil bankacılık uygulamalarını online olarak güçlü bir alt yapı ile müşterilerine sunmanın da gururunu yaşamaktadır.

Günümüzün en önemli unsurlarından birisi olan mobil bankacılık işlemleri, herkes için önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Bankaya gitmeye zamanı olmayan veya günün her anında bankacılık işlemlerini yapmak isteyen kişilerin artık eski yöntemleri kullanmasına yani şubeye veya bankamatiğe gitmesine gerek kalmadan mobil uygulamayı kullanması söz konusudur.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması İndir

yapı kredi mobil

yapı kredi mobil

Mobil uygulamalar ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi tek tuşla yapabilirsiniz. Yapı Kredi mobil uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu uygulama android ve IOS işletim sistemli cep telefonlarında hızlı bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra bir mobil şifre edinmeniz gerekmektedir. Bu şifreyi girdikten sonra cep telefonunuza onay kodu gelecektir.

Onay kodunu da girdikten sonra Yapı Kredi mobil bankacılık menüsünü görebilirsiniz. Kolay bir şekilde hazırlanan menü oldukça sadedir ve herkes tarafından kullanılabilir. Bu uygulama üzerinden istediğiniz hesaba para gönderebilir veya kendi hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz.

Kartsız işlemler menüsünü kullanarak bankamatikten para çekmenizi sağlayan havale işlemlerini de mobil şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Yapı Kredi mobil şube üzerinden varsa kredi kartlarınızı, mevduat hesabınızı, vadeli veya vadesiz hesabınızı kontrol edebilir ve işlem dökümünü görebilirsiniz. Size kimin para gönderdiğini, yaptığınız ödemeleri de şubeye gitmeden tek bir tuşla Yapı Kredi mobil bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi mobil bankacılık işlemlerinde müşterilerin güvenliği için şifrelere periyodik olarak değiştirilmektedir. Bu sayede hesaplarınız tamamen güvence altına alınmaktadır. Mobil bankacılık uygulaması ile birlikte dolar ve euro birimlerini de görebilir veya bu uygulamadan size en yakın bankamatik veya şubeyi görebilirsiniz.

Yapı Kredi mobil uygulama içerisinde sizinle ilgilenmesi gereken müşteri temsilcisinin numarası ve bilgileri de yer almaktadır. Buradan aklınıza takılan bütün soruların cevabını alabilir ve günün her anında telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 20 Şubat 2016 - 2:32:08

Benzer Konular

Yukarı Çık