Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Maaş Hesabı Açma

Yapı Kredi şubelerinden açacağınız maaş hesapları sayesinde bütün alanlarda işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapı Kredi maaş hesabını açmanız durumunda sizlere bir bankamatik kartı verilecektir. Bu bankamatik kartı ile birlikte işlemlerinizi günün her anında herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi’den maaş hesabı açtırmak için yapmanız gereken işlemler ilk olarak olarak şubelere gitmek. Maaşınızı aldığınızda kurumdan getirdiğiniz belge ile birlikte hesabınız açılır. Bununla birlikte anlaşmalı olan kurumlar Yapı Kredi şubelerine paranızı yatırdığında sizler bu kartınız ile birlikte paranızı anında çekebilirsiniz. Üstelik sadece ayda bir defa maaş kullanma yerine bu kartı her zaman kullanabilirsiniz. Yapı Kredi maaş hesabı bu özelliklere sahiptir.

Yapı Kredi Maaş Hesabı Nasıl Açılır?

Yapı Kredi Maaş hesabı ile birlikte bankacılık ürünlerinde maaş müşterilerine özel kampanyalardan her zaman yararlanma imkanına sahipsiniz. Bu karta sahip olan kişilerden ve Yapı Kredi maaş hesaplarınızdan Hesap İşletim Ücreti adı altında yıllık olarak yapılan kesintiler alınmamaktadır. Bununla birlikte Yapı Kredi çalışan hesap ile maaşınız B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono fonunda değerlendirilmektedir. Bu da paranızın hesapta durduğu yerde değer kazanmasını sağlar. Yapı Kredş şubelerine gelerek açtırabileceğiniz esnek hesap ile birlikte  maaşınız yatana kadar avans çekebilirsiniz. Diğer yandan her zaman nakit ihtiyaçlarınızı ertelemeden ve kendinizi sıkıntıya düşürmeden para kullanabilirsiniz. Yapı Kredi maaş hesabınızla birlikte faturalarınız ödenebilmektedir. Bunun için de faturalarınızın son ödeme tarihinde yeterli bakiyeniz olmaması durumunda Esnek Hesap limitiniz dahilinde faturalarınızı ödemektedir.

Yapı Kredi Maaş Hesabı Açma Kampanyası

Yapı Kredi’den maaş hesabı açtıran maaş müşterileri, aynı zamanda Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Sigorta’nın sunduğu özel avantajlardan ve uygun poliçe indirimlerinden de yararlanmaktadır. Yapı Kredi’den bir maaş hesabı açtırdığınızda Yapı Kredi internet şubesi üzerinden hesap hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bunun devamında kartınızda ödeme talimatları verebilirsiniz. Ayrıca yatırım işlemlerinizi yapabilir ve para transfer edebilirsiniz. Yapı Kredi maaş hesabınız üzerinden sigorta, kredi ve kredi kartı işlemlerinizi günün her anında sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik  Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Taşıt Kredilerinde maaş müşterilerine özel olarak indirimler yapılmaktadır. Bu indirimli faiz oranlarını da kullanabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 29 Haziran 2016 - 5:57:37

Benzer Konular

Yukarı Çık