Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Kartı Borç Erteleme

İster ücretli çalışan olun,ister emekli,isterseniz de  ev hanımı veya öğrenci olun günlük alışverişlerimizde sık sık kredi kart kullanıyoruz.Bununla birlikte hayatınız her zaman beklentileriniz doğrultusunda şekillenemeyebiliyor. İş kayıpları,geçici iş göremezlik durumları yada hastalık ve kazalar ile karşılaşabiliyoruz.Böyle dönemlerde kredi kartı ödemelerinizi yapmakta zorlanabilir veya ödemelerimizi yapamayabilirsiniz.

Eğer The Banker’ın seçtiği dünyanın en değerli 10 kartından bir tanesi olan Yapı Kredi Bankasının Kredi Kart Word Kart kullanıcısı iseniz bu tür durumlar için Yapı Kredi Bankası müşterilerine destek olmaktadır:Yapı Kredi Bankası kredi kartı kullanıcılarını yaşamlarında karşılaşabilecekleri risklere karşı önceden güvence altına almaktadır.Siz de bu güvenceden yararlanmak için riskleriniz oluşmadan kartınıza bağlı olarak ”kredi kartı ödeme güvencesi” isimli sigortayı yaptırabilirsiniz.

Bordrolu çalışanların istemsiz işsizlik dönemlerinde,memurların geçici olarak iş göremezlik durumlarında ,öğrenci yada ev hanımlarının kaza ya da hastalık sonucu 7 günden fazla hastane de kalması durumunda kredi kartı borcunuz ve taksitleriniz ertelenir.

Böylece hayatınızda ortaya çıkan istenmeyen durumlar ortadan kalkana kadar  kredi kartı ödemelerinizi düşünmeden güvence altında olabilirsiniz.Bu hizmetten World Business kart kullanıcıları haricinde tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 25 Ocak 2016 - 5:51:10

Benzer Konular

Yukarı Çık