Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Hesaplama

Yapı Kredi kredi hesaplama kazancınızı baz alarak yapılmaktadır. Yapı Kredi Bankası sunduğu uygun konut, ihtiyaç ve taşıt kredi kampanyaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Faiz oranlarını, aylık ödenecek tutarları hesaplayarak kredi başvurunuz öncesinde bilgi edineceğiniz hesaplama araçları ile daha güvenli kararlar vereceksiniz.

Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu’nun hazırladığı yeni düzenleme ile birlikte tüketiciler aylık gelirlerinin sadece % 45′ ini taksit ödemelerinde kullanabilmektedir. Bu yüzden ödenebilecek aylık taksit tutarını belirlemek ve bu tutara uygun krediye başvurmak size avantaj sağlayacaktır.

Yapı Kredi Kredi Hesaplama Tablosu

Yapı Kredi Bankası faiz oranları ve geri ödeme miktarları sizi konut satın almak için teşvik eder.

Genellikle Yapı Kredi kredi başvurusu yapacak olan müşteriler öncelikle faiz oranına bakarlar. Esasen doğrudur da; kredi hesaplama işleminde faiz oranı, aylık taksitlerinizi ve toplam geri ödeme rakamınızı direkt etkilemektedir. Ancak tek başına belirleyici değildir. Eğer kredinizin vade süresi kısa ise muhtemelen faiz oranınızda düşük olacaktır. Vade süresi uzadıkça faiz oranlarıda yükselecektir. Özellikle konut kredisi hesaplaması yaparken faiz oranı son derece önemlidir.

Kategori: Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 17 Mayıs 2015 - 1:46:59

Benzer Konular

Yukarı Çık