Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Borcu Sorgulama

Günden güne kullanılan kredi kartları çoğalmıştır, kredi kartlarının kullanım alanları da. Tüm ihtiyaçlarımızı kolaylıkla karşılayabiliyoruz. Hatta acil nakit ihtiyaçlarımız da dahi kullanıyoruz. Bunun için bir çok kişinin iki veya üç kredi kartı bulunmaktadır. Bundan dolayı da bir çok kişide kredi kartındaki yüksek ödemeleri yüzünden çok zor zamanlar geçirmekteler. Çünkü maalesef ki kendimizi kısıtlamıyoruz. Bu yüzden de birçok insan kredi kartlarını ödedikten sonra kapattırıp, kredi kartı kullanmıyorlar. Kendinizi kısıtlamıyorsanız, buda bir çözüm aslında. Kredi notumuz yüksek ise ve bankalarla olan ödemelerimiz düzenli ise, her bankadan kredi kartı almak çok kolay. Ama kredi kartların özellikleri ve avantajları bankadan bankaya değişmektedir.

yapi-kredi-worldcard

yapi-kredi-worldcard

İhtiyacımız dahilinde kredi kartı kullanmak bizim için daha avantajlı ve ekonomik olabilir. Çünkü ihtiyacımızı karşıladığımız alanlarda anlaşmalı kredi kartları kullanmak, az da olsa, daha ekonomik olabilir. Kredi kartımızla ile ilgili tüm detaylı bilgileri ilerleyen teknolojimiz sayesinde her yerde ve her zaman öğrenebiliyoruz.

Örneğin; Yapı Kredi kredi kartı borç sorgulama sistemi sayesinde 7/ 24 kredi kartınızın kalan limitinizi ve harcamalarınız ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. Mobil uygulamasını direk akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Mobil uygulamasını indirdikten sonra kişisel bilgileriniz girdikten sonra, şifre alacaksınız. Şifre işlemleriniz sonrasında Yapı Kredi kredi borcunuzu her yerde görüntüleyebilirsiniz. Güncel dönem işlemlerinizi, hesap özetlerini, gelecek taksitleriniz, worldpuan bilgilerinizi, sanal kart işlemlerinizi, bekleyen provizyonlarınızı, kredi kartı ödemelerinizi gibi tüm işlem detayınızı inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

Şifre almanız içinde müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yok. Kimlik numaranızı ve müşteri numaranızı yazıp göndermeniz yeterli. Şifre belirleme sistemi hemen açılıp, şifrenizi belirleyebilirsiniz. Yada şifrenizi unuttuğunuzda yine bu linkten yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması

Yapı Kredi kredi kartınızın tüm detaylarınızı artık öğrenmek çok kolay. Mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. Bu konu ile ilgili olarak yaşayacağınız bir sorunu veya merak ettiğiniz sorularınızın cevabını 444 0 444 ve 0850 222 0 444 müşteri hizmetlerine 7/24 öğrenebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 13 Mayıs 2016 - 1:11:29

Benzer Konular

Yukarı Çık