Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Yapı kredi bankası; kurulduğu yıldan bu yana her türlü maddi ihtiyaçlarımız da yanımızda oldu. Eğitim, sağlık gibi alanlarda ani masraflar ile karşılaşanlara tüketici kredisi, araba sahibi olmak isteyenlere taşıt kredisi ile, ev almak, ev sahibi derdinden kurtulmak isteyenlere de konut kredisi desteklerini sunmaya devam ediyor. Yapı kredi bireysel değil şirketlere ticari kredi ve esnaflara da aynı krediler sunmaktadır. Makalemizde sizlere Yapı kredi, kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi hakkında bilgi vereceğiz ama öncesinde biraz vaktinizi çalarak Yapı kredi bankası genel kredi özelliklerinden ve kredi kabulünde nelere dikkat edildiğinden bahsetmek istiyoruz.

Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapı kredi bankasından kredi alabilmek için öncelikle kredi notunuzu yani diğer adıyla kredi puanınızın düşük olmaması gerekiyor. Kredi notu bildiğiniz gibi eski ödemelerinizin düzenine göre belirlenmektedir. Kredi notunuzun yüksek olması tek başına kredi almanız için yeterli değildir. Buna ek olarak kredi için istenilen gelir belgesi gibi evrakları da eksiksiz sunmanız gerekmektedir. Kredi başvurunuzu Yapı kredi şubesinden, resmi internet adresinden form doldurarak yapabilirsiniz.

smsle kredi başvurusu

smsle kredi başvurusu

Şimdi ana konumuz Yapı kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerine geçiş yapabiliriz. Yapı kredi bankası kredi yaptığınız gün içerisinde size kısa mesaj ya da arama yolu ile ön onay durumunuzu belirtmektedir. Eğer banka tarafından arama yapılmaz, SMS yollanmaz ise yapı kredi müşteri hizmetlerini arayıp, müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra TC kimlik numaranız aracılığıyla krediniz onaylandı mı onaylanmadı mı öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi SMS İle Kredi Başvurusu Takip

Müşteri hizmetlerini aramak istemiyor iseniz şube aracılığıyla kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi başvurunuzu şubeden yaptıysanız sonuç öğrenmek için de aynı şubeden öğrenebilirsiniz. Yapı kredi bankası düşük faizleri, kaçırılmayacak kampanyaları ile müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. E biz niye hala lafı uzatıyoruz ki.  Kredi başvurusu yapmayanlar belirttiğimiz yollar ile başvurularını tamamlamaya, kredi başvuru sonucunu öğrenmek isteyenler de üst metinde yazdığımız yollardan birini aracılığıyla sonuçlarını öğrenemeye başlasınlar. Yeni yıla ramak kala kredilerimizi alarak maddi kaygılardan, endişelerden ve sıkıntılardan uzak kutlayalım yılbaşını. Aradığımız maddi çözüm yolu Yapı kredi bankasında bizi bekliyor.

Kategori: Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 19 Ocak 2016 - 2:33:11

Benzer Konular

Yukarı Çık