Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Kart Şifresi Alma

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu sonra kart şifresi alma işlemini gerçekleştirmeyi unutmayınız.Banka kartı kart kullanıcısının açtırdığı vadesiz mevduat hesabındaki parasına ulaşmasını sağlar.Ayrıca yanınızda para taşımadan alışveriş yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Alışveriş yaptığınız tutar daha sonra banka kartınızdan düşülmektedir.Peki nasıl yapı kredi kartına sahip oluruz? herhangi bir yapı kredi bankasına giderek ister yüz yüze form doldurup isterseniz internet şubesi ile kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kart için herhangi bir ücret ödemezsiniz, fakat yıllık 5-15 tl arası bir miktar ödemek zorundasınız.
Yapı kredi bankasına başvurduk kartımız elimize geçti.Şimdi ise kartı aktif harcamaları kredi karımızda kullanabilmemiz için kartımızda bir şifre bulunması gerekmektedir.Yapı kredi kartımızın şifresini öğrenmek için aklımıza gelen yöntemlerden birisi yapı kredi bankası müşteri hizmetlerini aramaktır.Sanırım diğer yöntemlere nazaran en kolayıdır.
       Yapı kredi müşteri hizmetleri 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı hattı çevirmeniz halinde yapı kredi müşteri temsilcilerinden birisine yönlendirileceksiniz.
Müşteri hizmetleri temsilcisi size birkaç soru sorduktan sonra,bu güvenlik amacıyla sorulan soruların doğru yanıtlanması halinde şifre oluşturma işlemleri başlayacaktır.
       Diğer bir yol ise kısa mesaj ile şifre edinmedir.Büyük harflerle ŞİRFE yazıp boşluk banka kartınızın ön yüzündeki kart numaranızın son 4 hanesini,arka yüzde yer alan imza şeridinin sonunda bulunan 3 haneli güvenlik kodunu girip,belirlediğiniz 4 haneli şifrenizi aralarında boşluk bırakıp 4440′ a göndermeniz halinde şifrenizi alabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise online bankacılık bölümünden şifre edinme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra şifrenizi unutma gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız,anında şifre ile yeni şifre belirleyebilirsiniz. Anında şifre ile belirleyemez ya da değiştiremezseniz yine yukarıda belirtilen yapı kredi müşteri hizmetlerini arayarak şifre edinebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 24 Ocak 2016 - 8:12:43

Benzer Konular

Yukarı Çık