Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi İndirimli Konut Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi’nin sunduğu İndirimli Konut Kredisi Kampanyası başlamış bulunmaktadır. Ev almak hayal olmaktan çıkacak ve sevdiklerinizin yüzünü güldürebileceksiniz. Çeşitli kampanyalar sunan Yapı Kredi Bankası evinizde gönül rahatlığıyla oturabilmeniz ve bir ev sahibi olabilmeniz için sizlere indirimli konut kredisi imkanı sunmaktadır. Üstelik faiz-kar oranı sabit olarak kalacak.

Yapı Kredi faiz oranı şu şekilde belirlenmiştir; 0-12 ay vade için aylık %0,82, 13-60 ay vade için aylık %1,07 ve 61-120 ay vade içinse aylık %1,10 dir. Bunun yanı sıra geri ödeme türü de iki şekilde belirlenmiş olup Azalan Ödeme ve aylık eşit taksitli seçenekleri mevcuttur. Krediye başvuru yaşı 18 olarak belirtilmiştir. Dosya ücreti olaraksa başta bir kez olmak üzere %0,50 olarak belirlenmiştir. Tahsis ücreti kredi miktarının %0,5’i dir. Ekspertiz ücretiyse 495.00 TL dir. Aynı zamanda İpotek bedeli oldukça cazip olup 185.00 TL olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Kredi Hesaplama

Vade oranı da minimum 3 ay maksimum 10 yıl yani 120 ay olarak belirtilmiştir. Minimum kredi tutarı 10000 TL dir. Satın alınacak emlak üzerine ipotek konur ve 10.000 TL ye kadar alacağınız konut kredisini ipotek yada mevduat rehini yerine isterseniz tek kefil olarak da kullanabilirsiniz. Hayat Sigortası ve gayrimenkul sigortası yaptırmak zorunludur. Yıllık hayat sigortası ve gayrimenkul sigortası bedeli 300.00 T.L olarak belirtilmiştir.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler

Başvuru yapmanız için gerekli belgeler; Kimlik Belgesi, Gelir Belgesi, Şirket ortakları ve meslek sahipleri vergi levhası veya ticaret sicil gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi, Maaş bodrosu, emekli maaşı alanlar için hesap cüzdanı, Şirketin ortaklık yapısını gösteren belge olarak belirlenmiş olup bu belgelerinizle birlikte başvuru yapabileceğinizi bildirmek isteriz.

Kategori: Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 9:10:41

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Konut kredi kampanyası dedi ki:

    Kampanyanız devam ediyor mu? Yapı Kredi bankasından kredi almak için görüşmek istiyordum.

Yukarı Çık