Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Yapı Kredi İlk Param

Yapı Kredi ilk param nedir? Öğrenmek için aşağıda ki yazımızı okumanız yeterlidir.

Yapı kredi ilk param çocuklarımız için açacağımız onların geleceğini güvene alacak olan eğitimden sağlığa düğününden nişanına kariyerine mesleğine kadar geleceğini kurmasına yardımcı olacak hayata atılmasında en büyük destekçilerinden biri olacak şekilde paralarımızı bu hesapta biriktirerek bebelerimin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Yapı Kredi Bankasında vadesiz olmak kaydı ile bir hesap açtırarak veya daha önceden bir banka hesabınız varsa onuda kullanarak yapı kredi ilk param hesabına geçiş yapabilir paralarımızı bu hesapta toplayabiliriz. Bunun için banka danışmanları size yardımcı olacaktır.

Üstelik akraba ve diğer yakınları da, çocuğunuzun İlk Para birikim hesabına diledikleri miktarda ve sıklıkta düzenli fon alım talimatı vererek, onun geleceğine katkı sağlarlar.

Yapı Kredi İlk Param ile birikimleriniz, hisse senedi ve sabit getirili menkul kıymetlere yatırım yapan A tipi karma fonda değerlendirilir. Yatırım yapılacak sermaye piyasası araçlarında nakte dönüşümü kolay ve riski az olanlar tercih edilerek, enflasyon üzerinde getiri sağlanması hedeflenmektedir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 17 Mayıs 2015 - 12:36:29

Benzer Konular

Yukarı Çık