Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi EFT ve Havale Saatleri 2016

Yapı Kredi hesabınız varsa bu hesabınızdan başka hesaplara veya yine bir Yapı Kredi hesabına para gönderebilirsiniz. Bunun için ise çeşitli yöntemleri ve havale veya EFT sistemini kullanabilirsiniz. Yapı Kredi üzerinden başka hesaplara havale yapmanın saat sınırlaması yoktur. Günün her anında Yapı Kredi bankamatiklerinden, mobil şubesinden veya internet şubesi üzerinden havale yapabilirsiniz. Böylece acil para gönderme işlemlerini yerine getirebilir ve kolay bir şekilde para göndermenin tadını çıkarabilirsiniz.

EFT saatleri ise 09.00 – 16.45 arasında belirlenmiştir. Bu saatlerden sonra yapılan para ertesi gün mesai saatleri ile birlikte karşı tarafa aktarılmaktadır. Yapı Kredi şubelerine gelerek de para gönderebilirsiniz. Yapı Kredi işlemlerinin yapılmasında çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Yapı Kredi mobil şubesini cep telefonunuza indirerek günün her anında havale işlemlerinizi tek tuşla yapabilirsiniz.

Bunun yanında Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden de şifrenizle birlikte güvenli ve kolay para gönderimini yapabilirsiniz. Burada sıkı güvenlik önlemleri alındığı için ödemelerinizi veya para gönderme işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 15 Mart 2016 - 9:13:48

Benzer Konular

Yukarı Çık