Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Özellikleri

Yapı Kredi çeşitli kredi kartları sayesinde müşterilerine en yeni ve özel kredi kartı fırsatlarını sunmaktadır. Yapı Kredi Crystal kredi kartları sayesinde işlemlerinizi online olarak da yapabilirsiniz. Türkiye’de 50 bini aşkın noktada müşterilerine çok özel indirimler sunan Yapı Kredi Crystal kredi kartı sayesinde işlemlerinizi hemen yapabilir ve puan kazanabilirsiniz.

yapı kredi crystal

yapı kredi crystal

Yapı Kredi ile anlaşmalı olan noktalarda özel indirimler sunan ve bu indirimlerden yararlanarak puan kazanılmasını sağlayan Crystal kredi kartı limit olarak da 2.000 TL’ye kadar verilebilmektedir. Yapı Kredi Crystal kredi kartları sayesinde en yeni ve özel işlemlerinizi de kullanabilir ve internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Yapı Kredi Crystal kredi kartları sayesinde uçak bileti alımlarında her zaman 1 uçuş puanı kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal Kredi kartları sayesinde genel olarak yer alan bütün ödemelerinizi ve işlemlerinizi zamanında yapabilirsiniz. Bu kredi kartlarının gecikme faizleri de oldukça uygundur. Gecikmelerinizi ve zamlı ödemelerinizi bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Yapı Kredi Crystal Kredi kartlarını hemen alabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 12 Ocak 2016 - 9:08:20

Benzer Konular

Yukarı Çık