Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi

Yapı kredi bankası da borç transfer kredisi sunan kampanyalardan sadece birisidir. Önce nedir bu borç kapama kredisi bunu anlatalım ve sonra Yapı kredi bankasından nasıl borç transfer kredisi başvurusu yapacağınızı anlatalım.

Borç transfer kredisi ile tüm borçlarınızı tek bir hesapta toplayabiliyorsunuz. Kredi ya da kredi kartı borcu olması önemli değildir. Borç transfer krediniz onaylandığında banka anında sizin adınıza diğer borçlarınızı kapatmaya başlıyor yani nakit para direk elinize geçmiyor.

Yukarıda Yapı kredi bankasının bu hizmeti verdiğiniz söyledik. Yapmanız gereken bankanın size en yakın şubesine giderek başvuru yapmak. Eğer bankaya gidemem diyorsanız internet bankacılığı aracılığıyla da anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onay durumu gün içerisinde size aktarılacaktır. Diğer kredilerde olduğu gibi borç transfer kredisi içinde kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Yapı kredi borç kapatma kredisi ile sizde ödemelerini tek bir hesapta toplayın hem takip etmeniz daha kolay olacak hem de hangi bankaya ne borcum vardı ne kadar kaldı gibi karmaşalardan kurtulacaksınız.

Kategori: Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 6 Aralık 2015 - 9:40:47

Benzer Konular

Yukarı Çık