Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2016

Yapı Kredi, tüketicilerin artan bayram ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilmeleri için Ramazan Bayramı’na özel olarak bir kredi hazırladı. Bu kredi sayesinde siz de ihtiyaçlarınızı sorun etmeden karşılayabilir ve nakit sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz. Yapı Kredi, 2016 yılının ilk bayramı olan Ramazan Bayramı için hazırladığı bu krediyi yakın zamanda duyurmayı planlıyor. Ancak kredinin genel taslağı hazırlandı ve özellikleri belirlendi. Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Yapı Kredi, bu zamana kadar ve 2016 yılının genelinde uygun tüketici kredileri hazırladı. Tüketici kredileri sayesinde genel olarak müşterilerinin evlilik, eğitim, tatil, sağlık ve diğer ihtiyaçlarında gerekli olan nakit desteklerini karşıladı.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Avantajları Neler?

Yapı Kredi Bayramı kredisi 2016 yılının genel verilerine göre hazırlandı ve müşterilerin hizmetine sunuldu. Üstelik bu krediye başvurmak için çeşitli alternatif yöntemleri de kullanabilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı ve mobil şube sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir ve zamandan kazanç sağlayabilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı sayesinde bulunduğunuz yerden tek bir tuşla Yapı Kredi Ramazan Bayramı 2016 kredisine başvuru yapabilirsiniz. İmzasız, evrak masrafsız, kefilsiz ve teminatsız olarak alınan bu kredi sayesinde hem cebiniz hem de sevdikleriniz sıkıntı yaşamadan güzel bir bayram geçirebilecektir.

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Ramazan Bayramı hediyesi olarak verilen Yapı Kredi Bayram kredisi, ödeme seçenekleri ve faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor. Bu bilgileri vermeden önce Yapı Kredi’nin diğer imkanlarından da söz etmekte fayda vardır. Yapı Kredi kredi hesaplama motorunu kullanarak alacağınız kredilerin en detaylı halini görebilirsiniz. Bu sayede aylık olarak ödemeniz gereken miktarı daha iyi bir şekilde anlayabilir ve işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz krediler, kredi notunuzun düşmesini de engelleyecektir. Bu da daha kolay bir şekilde kredi ödeme dönemi geçirmenizi sağlayacaktır.

Yapı Kredi Ramazan Bayramı Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Ramazan Bayramı Kredisi 2016 yılı içi 1,40’lık faiz oranlarıyla verilmektedir. Bu krediyi 25 bin TL’ye kadar alabilir ve 36 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Kredilerinizi aldıktan sonra komisyonsuz bir şekilde ve sigorta zorunluluğu olmadan paranızı harcayabilir ve işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 17 Mayıs 2016 - 7:40:18

Benzer Konular

Yukarı Çık