Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Anneler Günü Kampanyası

Mayıs ayının bir diğer anlamı da Anneler Günü’nü içerisinde bulundurması. Yapı Kredi Anneler Günü‘nü unutmadı ve bu özel gün için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. Üzerimizde emeği çok büyük olan annelerimize sevgimizi anlatmak için bir gün elbette yetmez. Ancak onlara bu özel günününde kendilerini mutlu hissedecek hediyeler alabilir ve onlarla hoş bir zaman geçirebiliriz. Yapı Kredi de her özel günde olduğu gibi bu dönemde de sizlere birbirinden uygun kampanyalar hazırladı.

Yapı Kredi World Kart, Türkiye’nin en çok puan kazandıran kartlarından birisi. Siz de bu kart ile birlikte Türkiye’nin 250 bini aşkın noktasında alışveriş yapabilir ve puan kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Anneler Günü Kampanyasında her türlü mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, elektronik marketler, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerindeki

world kart yapı kredi

world kart yapı kredi

‘nde tek seferde yapılan ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL kazanma şansına sahipsiniz. Bütün bu alışverişlerinizde birlikte toplamda 50 TL’lik World Puan hediye olarak verilmektedir. Bu hediyelerinizi isterseniz biriktirebilir isterseniz de anında harcayabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 6 Mayıs 2016 - 12:02:09

Benzer Konular

Yukarı Çık