Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Yapı Kredi Altın Fiyatları

Yapı Kredi ile yastık altındaki altınlarınızı çok daha kazançlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik altınlarınızı dolandırıcılardan korumak için de bu hesapları kullanma şansına sahip olursunuz. Hem kazançlı hem de güvenli bir şekilde altın yatırımlarınızı değerlendirmek için Yapı Kredi vadeli altın mevduat hesabından yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Vadesiz Altın Hesabı, güvenli bir şekilde miligram bazında altın almanızı sağlamaktadır.

Yapı Kredi Altın Hesabı

İsteyen kişiler vadeli, isteyen kişiler de vadesiz mevduat hesabı olarak verilmektedir. Yapı Kredi Vadesiz Altın Hesabı açtırmak için, size en yakın Yapı Kredi şubesinden birisine başvurabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz her yerden Yapı Kredi İnternet Şubesi ile altın hesaplarınızı kendiniz açabilirsiniz. Bu hesapla birlikte tıpkı döviz alır satar gibi Altın alım satımı yapabilir ve yatırımlarınızı daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

Yapı Kredi Altın hesabında uygulanan kur değerleri 1 mgr üzerinden değerlendirilir. En az 1 TL karşılığı kadar miligram Altın olarak işlem yapabilirsiniz. Bununla birlikte Yapı Kredi Vadesiz Altın hesabınız üzerinden Yapı Kredi şubelerine bağlı olan diğer tüm Altın Hesaplarına altın havalesini güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 21 Nisan 2016 - 10:11:17

Benzer Konular

Yukarı Çık