Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Xpress Money Hangi Bankalarda Var?

Xpress money hangi bankalarda var? Xpress money nedir? Xpress money, tüm finansal kurumlar arasında, banka hesabı olmasına gerek kalmadan, ucuz para transferi edebileceğiniz bir sistem. Üstelik sadece ülkemizde değil, dünyada pek çok şirket ve bankada geçerli olan bu sistem sayesinde, hem uygun, hem de güvenilir para transferi gerçekleştirilebiliyor. Eskiden özellikle yurt dışına para göndermek istediğinizde, hem yurt dışında Türk bankalarının çok fazla olmaması, hem de bu konuda ciddi eft ücreti istemeleri yüzünden, para göndermek için kargolar tercih ediliyordu. Fakat bu da çok güvenilir ve sağlıklı bir işlem değildi. Kargo ile para göndermek yasal olmadığı ve güvencesi verilmediği için, kargonuz kaybolduğunda, kargo şirketleri masrafınızı karşılamıyorlardı. Bunun için geliştirilen çözümlerden bir tanesi de xpress money transferi.

xpress money ile yurt dışına para gönderin

xpress money ile yurt dışına para gönderin

XPress Money Transferi Gerçerli Olan Bankalar

Xpress money hangi bankalarda var? Xpress money şu an için Denizbank, Kuveyttürk ve Bankasya aracılığı ile müşterilere sunuluyor. Peki, bu transfer için, bankada hesabınız olması gerekiyor mu? Hayır, xpress money sisteminde moneygram göndermek istediğinizde bankalarda hesabınız olması gerekmiyor. Sistemin adıl amacı da bu. Banka hesap numarasına gerek olmadan, para transferi gerçekleştirebilmek. Özellikle bankalar ile çalışmak istemiyorsanız, kredi notu puanı incelemenizde nakit para transferlerinizin görüşmesini istemiyorsanız oldukça tercih edilen bir yöntem. Bunun yanı sıra, yurt dışından tarafınıza para gönderilmek istediğinde de, banka hesabınız yoksa, bu transfer xpress money aracılığı ile yapılıyor ve siz bu bankalardan giderek, adınıza gönderilmiş olan paranızı alabiliyorsunuz.

XPRESS MONEY ANLAŞMALI BANKALAR

Sistemin çok tercih edilmesi ve fazla ilgi görmesinin en önemli özelliklerinden biri de, bu transferler için alınan işlem ücretinin çok düşük olması. Transferi gerçekleşecek olan nakit miktarına göre hesaplanan işlem ücretleri, hesaplar arası transfer ücretlerinden çok daha uygun. Xpress money hangi bankalarda var, xpress money transferi için yapmak gerekenler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, Denizbank, Kuveyttürk, Bankasya şubelerine direkt bireysel başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sistemin Türkiye ayağı olan resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz. Basit bir arayüzle kolay anlaşılır ifadeler sunan resmi site, aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını barındırıyor.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 2 Mayıs 2016 - 12:50:07

Benzer Konular

Yukarı Çık