Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Worldpuan Kazandıran Kampanyalar

Yapı Kredi’nin en önemli kredi kartlarından birisi olan Yapı Kredi Türkiye genelinde çok özel kampanyalar barındırmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde gerekli durumlarda ödemelerinizi yapabilir ve avantajlarınızı kullanabilirsiniz. Ödemeler içerisinde yer alan kampanyalar sayesinde gerekli bütün durumlarda yurt içinde ve yurt dışında avantajlı kredi kartlarını da kullanabilirsiniz. Bu ödemeler içerisinde yer alan kampanyalar ile birlikte Worldpuan kazanabilir ve avantajlarınızı kullanabilirsiniz.

Worldpuan, kredi kartı ile alışveriş yaptığınız World üye iş yerlerinde bulunan alışverişlerde puan kazandıran, World sistemine dahil üye kuruluşlarında ise hızlı ve puan kazandıran ve üye kuruluşlarda anında para gibi kullanılabilen çok kazançlı bir puan sistemidir.

Worldpuan Geçerli Olan Siteler

Yapı Kredi World Mediamarkt

Worldpuan hakkında ve daha başka nerelerde kullanabileceğiniz hakkında en detaylı bilgiyi worldcard.com.tr sitesinde alabilirsiniz. OPET noktalarında anlaşma sağlayan Worldcard sayesinde gerekli durumlarda en avantajlı uygulamaların sahibi olabilirsiniz. Opet Worldcard ile Türkiye’nin en avantajlı kartı World’ün tüm ayrıcalıklarına sahip olmanın yanında Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt veya otogaz alımlarınızda yakıt puan kazanabilirsiniz.

Buna ek olarak seçkin ve kaliteli markalarda Opet Worldcard’a özel sunulan ayrıcalıkların hepsinin sahibi olabilirsiniz. Bu sayede Opet Worldcard ile Opet’ten yapacağınız aylık 2.000 TL’ye kadar olan akaryakıt alımlarınızda %1,5, 2.000 TL’nin üzerindeki harcamalarınızda ise %3 yakıt puan kazanabilirsiniz. Diğer yandan bu puanları anlaşmalı Opet istasyonlarında yapacağınız akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Diğer yandan World Card Gold kart ile birlikte en özel ürünlerin sahibi de olabilirsiniz. Bu kart ile birlikte seyahatlerinizden alışverişlerinize, iş yaşamınızdan sosyal hayatınıza tüm tercihlerinizde size özel fırsatlar ve öncelikler sunan World Gold kart avantajlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca World Gold ile gittiğiniz her yerde, yaptığınız her harcamada size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede yaşam kalitenizi ve rahatınızı hep bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Yarı yıl tatilini de World Card ile birlikte çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 28 Şubat’a kadar yapılacak olan alışverişlerinizde 50 TL Worldpuan kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Siz de hemen bir Yapı Kredi şubesine gelerek bu kartın sahibi olabilir ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 5:59:58

Benzer Konular

Yukarı Çık