Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

WORLDCARD VEREN BANKALAR

Ülkemizin en popüler kredi kartlarından biri olan Worldcard Yapıkredi bünyesi dışında 4 bankadan daha temin edinebiliyor.Bu bankalarda Yapıkredi Worldcard’ın bize sağlamış olduğu tüm imkanları aynı şekilde sağlıyor.Aşağıdaki 4 bankadan herhangi biriyle çalışıyor ancak yine de Worldcard imkanlarından faydalanmak istiyorsanız başvurunuzu hemen yapabilrsiniz.

TEB

Teb Worldcard ile tüm World üye işyerlerinde taksitli alışveriş imkanınız mevcut.Aynı şekilde kazandığınız worldpuanları anlaşmalı iş yerlerinde dilediğinizce kullanabilrisiniz.Klasik,Titanium ve Profesyonel seçenekleri ile worldcard dünyasının tüm olanaklarını yakalayabilirsiniz.

ALBARAKA

Klasik, Gold, Business, Platinum alBaraka gibi farklı World cardları gibi TEB bankası gibi bize worldcard dünyasının imkanlarını sunan bir diğer banka Albarakadır..

VAKIFBANK

Worldcard lisansını alarak özel müşterilerine worldcard keyfini yaşatan bir diğer banka ise Vakıfbank’tır.Peşine Taksit,Sanal Limit, GET 7/24 , sözünle kazan gibi çeşitli kampanyalarından yararlanma imkanı sunmaktadır.

ANADOLUBANK

Kendi müşterilerine Worldcard ayrıcalıklarını yaşatan dördüncü banka ise Anadolubank’tır.Worldcard kampanyalarını öğrenmek , bu kampanyalardan faydalanmak için sizde telefon bankacılığı ve şubelerden başvurularınızı yapıp ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

Kategori: Anadolu Bank
Yazar: Tarih: 22 Aralık 2015 - 6:20:51

Benzer Konular

Yukarı Çık