Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Wings Card Yılbaşı Kampanyası

Neredeyse her banka ve kredi kartı farklı farklı, kullanıcılarına özel yeni yıl kampanyaları başlattı. Bu kampanyalar içerisinde yer alan kredi kartlarından birisi de Akbank Wings card oldu. Kampanya detayların hemen tarafınıza aktaralım.

Wings card yılbaşı kampanyası herhangi bir mağazaya bağlı kalarak oluşturmamış. 4 defa 100 TL ve üzeri harcama yaptığınızda kredi kartınızın son 2 hanesinde yer alan rakam kadar chip para kazanabilirsiniz. Eğer kartınızın son 2 hanesi düşük olsa bile en az 50 TL chip para limitinden yararlanarak 50 TL değerinde puan kazanabilirsiniz.

Kampanyadan 31 Aralık 2015 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için önce katılım işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Katılım için YENIYIL yazın ve 4566’ya kısa mesaj yollayın. Katılım sonrası alışveriş yapmaya başlayabilir ve puanlarınızı da kazanabilirsiniz.

Kampanya hakkında aklınıza takılan diğer sorular için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi kampanya ile baş başa bırakıl. Güle güle harcayın ve güle güle kazanın.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 14 Aralık 2015 - 7:52:04

Benzer Konular

Yukarı Çık