Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Wings Card Yılbaşı Kampanyası

Wings Card kampanyaları ile birlikte bütün avantajlarınızı kullanabilir ve en uygun yılbaşı hediyelerinden yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde gerekli alanlardan en yeni ve iyi yılbaşı kampanyaları bulunmaktadır. Wings Card yılbaşı kampanyalarında yer alan önemli avantajlar sayesinde bütün alanlarınızı kullanabilir ve en yeni kredilerin sahibi olabilirsiniz.

Wings Kart ile birlikte 31 Aralık 2015 tarihine kadar ev tekstili & züccaciye sektöründe kampanyaya dahil olan üye işyerlerinden yapacağınız 100TL ve üzeri vade farksız 2 -3 taksitli işlemlerde +6 taksit ayrıcalığı sizlerin olmaktadır. Bunun yanı sıra Wings Kart ile birlikte 50TL ve üzeri Optik, Kozmetik, Saat alışverişlerinize +4 Taksit ayrıcalığı 31 Aralık 2015’e dek sizlerin olmaktadır.

wing card

wing card

Bu süreçte Artı 4 Taksit Kampanyası; 1 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Optik, Kozmetik ve Saat sektörlerinde kampanyaya katılan Axess üye iş yerlerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri vade farksız 2-5 arası taksitli alışverişlerinizde geçerli olmaktadır. Bunun yanında Wings Kart Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 9 taksit ile sınırlıdır. Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanma şansına sahiptir.

Kategori: Akbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2015 - 4:09:01

Benzer Konular

Yukarı Çık