Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Volkswagen Kredi Hesaplama

Bir Alman markası olan ve yıllardır otomobil denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan Volkswagen Kasım ayı içerisinde yer alan özel kampanyaları ile birlikte müşterilerine özel indirimler sunmaktadır. Bu kredi kampanyalarını isterseniz Volkswagen kredileri ile alabilir veya diğer bankaların taşıt kredileri ile de alabilirsiniz.

Volkswagen kredileri içersinde bulunan özel ödeme koşullarından haberdar olmak için Volkswagen bayilerine gelebilirsiniz. Burada bulunan kredi danışmanları ile birlikte istediğiniz Volkswagen araçlarını deneyebilir ve test sürüşü sonucunda aracınızın sahibi olabilirsiniz. Bu araçların Avrupa standartlarında üretilmesi kalite ve şıklığı beraberinde getirmektedir.

Volkswagen Finans Kredi Başvurusu

 

Kredi finansmanı için Volkswagen finans uzmanları sizleri beklemektedir. Buna ek olarak Volkswagen finans üzerinden alınan kredileri 1,34’lük faiz oranları üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca Volkswagen Finans üzerinden almış olduğunuz araç kredinize iki ek sigorta veya kredi daha ekleyerek 1,29 üzerinden indirimli krediden yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Volkswagen Finans Kredi Seçenekleri

 

Volkswagen üzerinden alınan bu krediler için oldukça uygun bir dosya masrafı alınabilmektedir. Kredilerden alınan dosya masrafı üzerinden alınabilen ücretler sayesinde indirimli ve uygun vadeli bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Çok özel indirimler içeren Volkswagen paketleri içerisinde 4 senelik garanti süresi bulunmaktadır. Bu garanti süresi 2 artı 2 şeklinde düzenlenmektedir. Buna destek olarak 1 yıllık kasko da Volkswagen finans sayesinde sağlanmaktadır. 4 yıllık yol yardım hizmeti ve tek sigorta ürünü ile 1,31 üzerinden alınabilen sigorta ürünleri sayesinde kredilerinizi çok avantajlı bir şekilde ödeyebilirisiniz. 3 puanlık faiz indirimi başta olmak üzere çeşitli ürün kampanyalarından yararlanabilmek için Volkswagen şubelerine ve yetkili satıcılarına gelmeniz de yeterlidir.

Volkswagen Kredi Kampanyaları

 

Bu kampanyalardan yararlanmak adına ve kredi hesaplama işlemlerinizi görebilmeniz için Volkswagen internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitesi dışında Volkswagen müşteri hizmetlerini arayarak da en güncel ve özel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olmaktadır. Kampanyaları güncel bir şekilde elektronik posta ile de takip edebilirsiniz. Yedek parça ve servis bakım hizmeti gibi ek kampanyaları da Volkswagen ile alabilir ve böylece yarı yolda kalmadan hayalini kurduğunuz otomobile binebilirsiniz. Siz de Volkswagen galerine gelin.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 15 Kasım 2015 - 2:17:27

Benzer Konular

Yukarı Çık