Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Yeni Yıl- Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank halinizden anlamaya devam ediyor ve en uygun kredi seçeneklerini bu yeni yılda da sunmaya devam ediyor. Vakıfbank ihtiyaç kredileri oldukça çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmıştır. Taşıt kredileri, konut kredileri ve ihtiyaç kredileri kendi içerisinde de ayrılmaktadır. Bu kadar çok kredi seçeneğinin olması Vakıfbank ayrıcalığını yaşamanızı sağlamaktadır.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi 2016

Yeni bir yıl ile birlikte isterseniz borçlarınızı kapatabilir isterseniz de hayalini kurduğunuz aracı, evi veya eşyayı alabilirsiniz. Bunun dışında eğitim masraflarınızı karşılamak için Vakıfbank ihtiyaç kredileri kapsamında Vakıfbank eğitim kredisine de başvurabilirsiniz. Bu krediler hakkında detaylı bilgi alabilmek için Vakıfbank internet şubesi, telefon bankacılığı ve mobil şubeleri kullanabilirsiniz. Bu hizmetler ile kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilir ve cevabınızı da gün içerisinde alabilirsiniz. Bu sayede şubeye sadece kredinizi almaya ve evrakları teslim etmeye gitmiş olursunuz.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Bunun dışında Vakıfbank kredilerini Vakıfbank internet şubesi üzerinden kredi hesaplama bölümünü kullanarak da karşılayabilirsiniz. Bu sayede aylık olarak ödemeniz gereken vade ve faiz oranlarını görür ve buna göre bir kredi değerlendirmesinde bulunursunuz. Vakıfbank kredilerine yeterli kredi notu ile başvurduğunuz zaman sizler için özel olarak hazırlanan birtakım kredilerinde de yararlanabilirsiniz. Bu sayede Premium üyelik fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

vakıfbank yılbaşı kredisi

vakıfbank yılbaşı kredisi

Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2016

Vakıfbank’ın yılbaşı için hazırladığı kredilerden birisi de taksitli ihtiyaç kredisi. Bu kredi ile birlikte evlilik, eğitim, eşya ve tatil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kredi içerisinde 36 aya kadar çıkan kredi seçenekleri bulunmaktadır. Bu kredilerinizi 20 bin TL’ye kadar alabilirsiniz. Üstelik kredi geri ödemenizi 3 aylık dönemler içerisinde değişken taksitler ile ödemeniz de mümkün olmaktadır. Balon ödeme olarak da bilinen bu sistem sayesinde gerekli olan bütçenizi sarsmadan kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank Yılbaşı Kredileri Başvuru

Bu krediyi alabilmek için belirli bir gelire ve ödeme gücüne sahip olmanız gerekmektedir. Burada kredi notu oldukça önemli bir durumda olmaktadır. Kredi kullanan kişilere aynı zamanda hediye olarak hayat sigortası da yaptırılmaktadır. Bununla birlikte  teminat karşılığında kredi alabilir ve kullanabilirsiz.

Kategori: Diğer, Vakıfbank
Yazar: Tarih: 22 Kasım 2015 - 4:51:05

Benzer Konular

Yukarı Çık