Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Trade Online Nedir?

Bir bankadan daha fazlası olduğunu her fırsatta dile getiren Vakıfbank yepyeni bir hizmetle özellikle kurumsal alandaki müşterilerine önemli bir fırsat sunuyor. Vakıfbank Trade Online işinizi büyütmenizi ve yatırımlarınızı her zaman düzenli bir şekilde takip etmenizi sağlıyor. Vakıfbank Trade Online sistemine üye olarak şifreniz ile birlikte bütün para ve ticari piyasalarını takip edebilirsiniz. Bununla birlikte sahip olduğunuz veya görüntülemek istediğiniz hisse senetlerini görebilirsiniz.

Vakıfbank Hisse Senedi Nasıl Alınır?

Ayrıca hisse senedi portföyünüzde yer alan değerli kağıtları görebilir ve sisteme  bağlanarak hisse senedi alım satım işlemlerinizi online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.Bu hizmet ile birlikte Borsa İstanbul içerisinde yer alan endeksleri görebilirsiniz.

vakıfbank trade online

vakıfbank trade online

Ayrıca Borsa İstanbul içerisinde işlem gören hisse senetlerini de anında değerlendirme imkanına sahip olursunuz. Avrupa Piyasaları, serbest piyasa ve uluslararası pariteleri de Trade Online üzerinden internet kullanarak görebilirsiniz. Dünya piyasalarında yer alan BIST haberlerini de değerlendirebilirsiniz. Sanal borsa olarak da bilinen Foreks haberlerini güvenli bir şekilde sayfalarınız üzerinden kolay bir şekilde geçiş yaparak takip edebilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 22 Nisan 2016 - 9:58:46

Benzer Konular

Yukarı Çık