Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Vakıfbank, bankacılık uygulamalarının her birisini artık cep telefonunuzdan da kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması, gelişmiş teknolojik alt yapısı sayesinde bütün müşterilerinin hesaplarını güvence altına almakta ve onlara bütün Vakıfbank hizmetlerini sunmaktadır. Modern çağın en önemli özelliği işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması ve erişim kolaylığıdır. Vakıfbank da bu anlayışla birlikte mobil bankacılık uygulamasını başlatmış ve banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan bütün bankacılık hizmetlerini yapmayı sağlamıştır.

Vakıfbank Mobil Bankacılık İndir

Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını Google Play Store’den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra hemen işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

vakıfbank mobil bankacılık

vakıfbank mobil bankacılık

Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasında havale ve eft gibi işlemler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra hesap kontrolü yapma, hesaplar arasında para aktarı yapma, kredi kartı borcu ödeme ve vadeli-vadesiz hesap kontrolü yapma mümkün olmaktadır. Siz de Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını android veya IOS işletim sistemli cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra belirlenen kriterlerde bir şifre sahibi olmanız gerekmektedir. Bu şifreler üç ayda bir yenilenmektedir. Bu sayede hesaplarınızın güvenliği kontrol altına alınmaktadır.

Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasında euro veya dolar hesabı da açabilirsiniz. Bu hesapların yanında size en yakında Vakıfbank bankamatiğini ve şubesini görebilir, müşteri temsilcilerinizin bilgilerini görebilirsiniz. Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasında kartsız para çekme hizmetini alabileceğiniz bir sistem de bulunmaktadır. Cep telefonunuza gönderdiğiniz güvenlik kodu ile birlikte Vakıfbank bankamatiklerinden kartsız para çekme bölümünü seçerek referans numarasıyla para çekebilirsiniz. Böylece günün her anında istediğiniz zamanda acil para işlemlerinizi yapabilirsiniz. Diğer bir işlem ise kredi başvurusunda bulunmaktadır.

Vakıfbank’ın birbirinden uygun kredilerini cep şube üzerinden öğrenebilir ve kredi çekebilirsiniz. Vakıfbank mobil bankacılık uygulamaları cep telefonlarında ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Vakıfbank mobil uygulamalarında yer alan menüler, kolay bir şekilde kullanılacak düzeyde dizayn edilmiştir. Böylece kafa karışıklığına neden olmadan bankacılık işlemlerinizi tek bir tuşla yapabilirsiniz. Vakıfbank bankacılık uygulamaları arasında yer alan euro ve dolar bilgileriyle yatırımlarınızın son durumlarını da görebilirsiniz. Bu hizmetleri almak için bir Vakıfbank hesabınızın olması yeterlidir.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 24 Şubat 2016 - 8:11:49

Benzer Konular

Yukarı Çık