Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Like Kart Borç Sorgulama

Like kart, Vakıf Bankın üniversite öğrencilerine sunmuş olduğu özel bir karttır. Bu kart ile yapacağınız her 1 TL lik harcamalarınız 1 like puan kazanma şansınız var. Bu like puanlarınızı ister biriktirip, anlaşmaları yerlerinden paraya çevirebilirsiniz, ister her zaman düzenlenen ve çeşitli hediyeler veren çekilişlerine katılabilirsiniz. Aylık vereceğiniz belirli miktarlar harcama sözünüze de, kartınıza 150 TL yüklenecektir. Örneğin, bir ürün almak istiyorsunuz ama taksit yapılmıyor, 444 0 724 müşteri hizmetlerine arayarak 9 taksite kadar bölebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız her 50 TL lik alışverişlerinizde de 10 TL world puan kazanabilirsiniz. Bu kartı sadece üniversite öğrencileri faydalanabilmektedir. Kart başvurusu bulunmak isterseniz de, Vakıf Bankın web sitesinden, Vakıfbank like kart başvurusu linkinden, tüm bilgilerinizi girdikten sonra, başvurabilir, öğrenci belgenizi de size en yakın Vakıf Bank şubesine teslim ederek sahip olabilirsiniz.

Kartınız geldikten sonra Vakıf Bankın müşteri hizmetlerinden kartınızı aktif hale getirerek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya başladıktan sonra, Vakıf Bankın internet bankacılığı sitesinden yararlanabilirsiniz. Web sayfasındaki şifre edindirme butonundan, adınızı, soyadınız, kartınızın son 6 hanesine girdikten sonra, şifreniz iletişim bilgilerinize gelecektir. Bu şifre ile kişisel sayfanıza girip, kartınızın tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kartınızdaki taksitli alışverişlerinizi, ekstrenizi, kart limitinizi kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Hatta mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz.

vakıfbank like kart

vakıfbank like kart

İphone/ipad, Android, Windows Phone olan tüm cihazlarına indirebilirsiniz. İndirdiğiniz mobil uygulama sayesinde de, cep imzaya sahip olacaksınız. Cep imza sayesinde, ister sanal alışverişlerinizde, ister tüm alışveriş merkezlerinde tek şifre uygulaması sayesinde daha güvenli bir alışveriş sistemi ile kullanacak, kredi kartınızın özellikle sanal alışverişlerinizde kullandığınızda tedirginlik yaşamayacaksınız. Mobil uygulaması sayesinde de, istediğiniz her yerde ve her zaman, tüm bilgilerinize ulaşmasını sağlayacak ve istediğiniz zaman müdahele edebileceğiniz bir sisteme kavuşacaksınız. Ayrıca sadece kredi kartı bilgilerinizi değil, Vakıf Bank ta olan mevduat hesaplarınız ile ilgil tüm işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilir, havale, eft gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Tüm bu konularla ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerinden arayarak öğrenebilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 9 Mayıs 2016 - 8:10:05

Benzer Konular

Yukarı Çık