Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Like Kart Başvurusu

Bütün bankalar müşterilerine değişik ihtiyaçlarına yönelik kredi kartları çıkarmaktadır. Hatta herkesimin ayrı kullanılacağı kredi kartları. Bunlardan birisi, şu sıralar adından çok söz ettirten,  Vakıf Bankın çıkarmış olduğu Like kart. Like kart üniversite öğrencilerine göre tasarlanmış bir kredi kartıdır. Hem çok eğlenceli hemde kazandıkça kazandıran bir kart olmak özelliği bakımından öğrencilerin kısa zamanda gözdesi olma durumu söz konusu. Bu kartla yapacağınız her 1 TL lik alışverişe bir 1 like puan kazanma şansınız var.

İsterseniz de kazandığınız her like puanınızı, düzenlenen ve çeşitli hediyeler veren çekilişlere katılarak kazanma hakkınız var. Yani çekilişe katılmak için cebinizden bir para vermenize gerek yok, kazandığınız like puanlarınızı kullanabilirsiniz. Yada biriktirdiğiniz like puanlarınızı anlaşmalı yerlerden paraya çevirebilirsiniz, tamamen karar sizin. Like kartınız ile yapacağınız en az 100 TL lik alışverişlerinizde de, WEB yazıp boşluk bırakarak, kartınızın son 6 hanesini yazıp, 6635 sms gönderdiğinizde de 10 TL Worldpuan anında kazanacaksınız.

vakıfbank like kart

vakıfbank like kart

Vakıfbank Like Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Yalnız bu kampanyadan ayda sadece bir kere yararlanma şansınız olacaktır. Ayrıca beğendiğiniz bir ürünü almak istiyorsunuz, ama bu ürüne taksit yapılmıyor, 444 0724 telefon bankacılığını arayarak, ürününüzü kartınıza 9 taksite kadar bölebiliyorsunuz. Böylelikle küçük taksitler halinde ödeme imkanlarına sahip oluyorsunuz. Vakıf Bank Like kartınızın yıllık üyelik ücreti de sadece 12 TL dir. Bu kartın avantajları bitmiyor. Diğer bir avantajı ise, doğum gününüze bir hafta varsa, yaptığınız her 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 TL Worldpuan kazanma şansınız da olacak. Hemde bir hafta boyunca.

Vakıf Bank Like karta başvurmak için, web sayfasından tüm bilgilerinizi girdikten sonra başvurabilirsiniz. Öğrenci belgenizi de size en yakın Vakıf Bank şubesine göndermeniz yeterli. Bu kartı alarak tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencilerine yönelik böyle bir kartın olması, öğrencilere de bir çok fırsat yaratmasının yanında, harcamalarının bir kısmının geri dönmesi de güzel. Ailesinin gönderdiği kısıtlı  miktarlarla geçinen öğrencilere de yardımı olması da, öğrencilerin bu kartı almalarına en büyük etken. Limit olarak çok yüksek verilmiyorsa bile öğrenciler için daha ideal. Ayrıca aylık belirli bir ödeme sözü verdiğiniz taktirde de, 150 TL hediye kartınıza yüklenmektedir.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 3 Mayıs 2016 - 11:18:54

Benzer Konular

Yukarı Çık