Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Erteleme

Herkesin en az bir banka hesabı ve kredi kartı olduğu şu günlerde, bankalar da en iyi hizmeti sunmak ve müşteri kazanmak için yarış halindeler. İnsanlar tarafından tercih edilme yarışı içerisinde Vakıfbank World Card sunduğu pek çok kolaylık ve fırsatlarıyla en çok kullanılan kredi kartlarından. World Card sahibi olanlar kredi kartı ödemelerini 3 aya kadar erteleyebiliyorlar.

Ödeme erteleme fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken 4440724 numaralı Telefon Bankacılığı‘nı aramak! Böylelikle World kartınız ile yaptığınız peşin alışverişlerde 3 aya kadar erteleme yapabilirsiniz. Erteleme işleminiz 5000 TL’ye kadar peşin alışverişleriniz için kullanmanız mümkün.

Vakıfbank Worldcard Borç Erteleme

Erteleme işleminiz o ayın ekstresi kesilmeden önce her alışverişiniz için ayrı ayrı gerçekleştirebilir. Sınırı yoktur. Aynı zamanda ek kartla yapılan alışverişlerinizi de erteleyebilirsiniz. Erteleme işlemlerinizi ekstreler üzerinden takip edebilirsiniz.

Fakat World Card ile yapılan akaryakıt, market ve AVM, döviz ve kuyumculuk, kumarhane ve içkili yerlere ait harcamaları erteleyemiyorsunuz. ABD doları ve diğer para birimleri için yaptığınız harcamalarsa güncel döviz kurundan TL’ye çevrilerek ertelenebiliyor.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 21 Şubat 2016 - 9:17:08

Benzer Konular

Yukarı Çık