Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank İnternet Şubesi Açılmıyor Giriş Yapamıyorum

Vakıfbank 1954 yılında kurulan  eski bankalarımızdandır. Binlerce müşterisi olan, platformu yüksek bir bankadır.Son zamanlar da Vakıfbank internet giriş sistemlerinde hatalar yüzünden müşteri giriş yapamamaktadır. Bunun ilgili olarak bir çok  kişinin şikayetleri internet sitelerinde görülmektedir. Müşteri hizmetleri bu konuda müşterilerine yardımcı olmak adına şikayetleri üzerine yönlendirmeler yapmaktadırlar. Size en yakın şubeden aldığınız internet numarasını ile bilgisayarınız dan giriş yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan giriş yapabilmeniz için Chrome 33,0 ve  üstü, internet exlorer 8,0 ve üstü,safari 7,0 ve üstü, Firefox 27,0 ve üstü olması gerekmektedir. Bir çok kişi ben internet şifremi aldım ama giriş yapamıyorum diye müşteri hizmetlerini arıyor haklı olarak. Çünkü bir çok kişi bilgisayarındaki yüklü programların özelliklerini pek bilmiyorlar. İşte bu yüzden Vakıfbank internet bankacılığından yararlanamıyorlar. Bu programlar olduğu sürece bir hata vermesi mümkün değil. Buna rağmen hala daha problem yaşıyorsunuz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çünkü ilk önce müşteri hizmetleri bilgisayarındaki bu programları size soracaktır. Buna rağmen olduğu söylerseniz işte o zaman size yeterince yardımcı olacaktır.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Ayrıca mobil uygulamasını da kullanabilir, her yerde, her saat ulaşabilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra bilgilerinizi giriyorsunuz ve size bir aktivasyon şifresi gönderiliyor. Bu aktivasyonu aktif ettikten sonra şifrenizi belirliyorsunuz. Bunun sonucunda mobil uygulaması da kullanmaya başlıyorsunuz.Buradan tüm işlemlerinizin en  ince detaylarına  kadar görebilirsiniz. Tüm anlık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca 7 24 ulaşabileceğiniz müşterine hizmetlerine 0850 222 0 724 no lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 12 Mart 2016 - 8:58:04

Benzer Konular

Yukarı Çık