Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank EFT ve Havale Saatleri 2016

Vakıfbank şubelerinden başka hesaplara veya başka bir Vakıfbank hesabına para gönderebilirsiniz. Para gönderme seçenekleri arasında EFT ve havale sistemleri bulunmaktadır. Vakıfbank’tan başka bir hesaba havale yapabilmek için o kişinin IBAN numarasını bilmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra kişisel bir hesap numaranızın olması gerekir. EFT saatleri ise 09.00 – 16.30 arasında bütün Vakıfbank noktalarından yapılabilmektedir. Havale ise günün her anında yapılabilir.

Vakıfbank şubelerinden havale veya EFT yapabilmek için mobil şubeleri kullanabilirsiniz. Diğer yandan internet bankacılığını, bankamatikleri veya Vakıfbank şubelerini de kullanabilirsiniz. Ancak günümüzde en fazla tercih edilen yöntemler mobil şube internet bankacılığıdır. Bu sayede istediğiniz zaman bulunduğunuz yerden istediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz. Üstelik bu işlemler tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Hesap dekontonuzu da e-mail adresinize gönderebilirsiniz. Bu sayede işlemler çok hızlı ve zamandan tasarruf elde edilerek yapılmaktadır.

vakıfbank internet bankacılığı

vakıfbank internet bankacılığı

Vakıfbank IBAN numarası üzerinden para gönderebilir internet bankacılığını kullanarak otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Böylece belirlenen tarihlerde düzenli eft veya havale yapılmaktadır.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 22 Mart 2016 - 8:55:13

Benzer Konular

Yukarı Çık