Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Vakıfbank EFT Saatleri

VakıfBank müşterisi olarak Eft yoluyla işlem yapmak durumundaysanız VakıfBank Eft saatlerini bilmeniz gerekir.

Vakıfbank’ tan eft yapabilmek için hafta içi 16,30′ a kadar eft talimatınızı vermeniz gerekmektedir. Eğer eft talimatınızı 16,30′ dan sonra verirseniz, para hesabınızdan çıkmaz. Bankanız eft talimatı düzenleyerek, talimatı banka havuzunda bekletir. Bir sonraki iş günü eft yapılacak hesabın banka şubesine iletilir ve para hesaba yatar. Vakıfbank’ ta eft talimatı eğer uygun saatte yapılırsa 10 dakika içinde işlem sonuçlanır. Bankada yoğunluk varsa bir kaç saati bulabilir.

Vakıfbank’ tan eft işlemi Cuma günü yapılırsa, işlem yoğunluğundan eft talimatı banka havuzunda kalır. Sonraki ilk iş günü olan Pazartesi günü eft talimatı hesaba geçer.

Vakıfbank’ ta eft talimatının üzerinden bir iş günü geçtiği halde, eft hesaba geçmemişse Vakıfbank eft sorgulama işlemini yapmanızı tavsiye ederiz. Eğer bilgilerde bir sorun yoksa bu talimat büyük olasılıkla banka havuzunda bekliyordur. Böyle bir durumla karşılaştığımızda bankayı uyarmamız yeterlidir. Eft işlemlerinde bankaların yoğunluğu işlem sonucuna yansıdığından, eft işleminin saat değişebilmektedir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 14 Mayıs 2015 - 5:02:59

Benzer Konular

Yukarı Çık