Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Bayram Özel 2.El Taşıt Kredisi

Vakıfbank ile birlikte sizler de hayalini kurduğunuz otomobillere sahip olabilirsiniz. Vakıfbank, Ramazan Bayramı’na özel olarak da sizlere çok uygun bir taşıt kredisi fırsatı sunmaktadır. Halden anlayan kredileri ile her dönem sizlerin yanında olan Vakıfbank, Ramazan Bayramı’na özel olarak sunduğu ikinci el taşıt kredilerinde bayram coşkusuna özel olarak yepyeni faiz oranlarını ve ödeme imkanlarını sizlere vermektedir. Vakıfbank Ramazan Bayramı ile birlikte artan coşkusuna ortak olmayı istemektedir. Bu kredi ile birlikte uzun zamandır ertelediğiniz araba hayallerine kavuşabilirsiniz. Vakıfbank Ramazan Bayramı kredisi avantajlarının kullanılmasında sizlere gerekli olan bütün hizmetler verilmektedir. Üstelik bu kredinin ödeme imkanları da bayram kredisine özel olarak yenilenmiştir.

Vakıfbank Ramazan Bayramı Kredisi 2016

Vakıfbank’tan alacağınız Ramazan Bayramı’na özel ikinci el taşıt kredisinde isterseniz kredinizi aylık eşit taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu kredinizi 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli veya 3 ayda bir taksitli şeklinde ödeyebilir ve bütçenizi hiçbir şekilde zorlamadan imkanlarınızı kullanabilirsiniz. Diğer bir ödeme avantajı da Vakıfbank tarafından sizlere sunulan son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak geri ödeme seçenekleridir. Böylece bütçenizi zorlamadan hem hayalinizdeki aracı alabilir hem de kredilerinizi kolay ödeme fırsatının sahibi olursunuz.

vakıfbank 2. el taşıt kredisi

vakıfbank 2. el taşıt kredisi

Bu kampanya birbirinden avantajlı koşullara da sahiptir. Ramazan Bayramı coşkusu ile özel olarak verilen bu kredide kredinin nihai fatura değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde Vakıfbank tarafından bedelin 50.000. TL’ye kadar olan kısmı için %70 şeklinde belirlenmiştir. Bu oran, bir taşıt kredisi için çok avantajlıdır. Diğer yandan Vakıfbank taşıt kredisinde 50.000. TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar bir değer uygulanmaktadır. Bu kredinin faiz oranları da aylık olarak %1,22’ten başlamaktadır. Diğer yandan kredinin kredi tutarı üzerinden binde 5 + BSMV Kredi Tahsis Ücreti şeklinde alınmaktadır. Krediyi isterseniz  24 ay isterseniz de 48 aya varan vade seçenekleriyle ödeyebilirsiniz. Bu kredinin en yüksek faiz oranı da 1,25 olarak belirlenmiştir. Diğer yandan Vakıfbank Ramazan Bayramı özel taşıt kredisi kefilsiz olarak verilmektedir. Kredinin yıllık faiz oranlarındaki değişim en fazla bu şekilde olmaktadır. Taksit tutarlarını görmek için de internet bankacılığına göz atabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 9 Haziran 2016 - 10:32:40

Benzer Konular

Yukarı Çık